Skaisčios veido odos paslaptys

 
2 komentarai
„Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia?, - į tokį klausimą norėtųsi sulaukti atsakymo apie save. Tačiau papilkėjusi, pavargusi ir problematiška oda gražiai neatrodo ir veido, deja, nepuošia. Ko imtis, kad veidrodis iš tiesų atspindėtų princesę?

Siekdamos turėti skaisčią ir lygią odą, dažniausiai geriate daug vandens. Darote teisingai, tačiau per didelis skysčių kiekis gali duoti priešingą rezultatą, nei tikitės. Norint pasiekti teigiamų pokyčių, šį būdą geriausiai derinti ir su kitais įmanomais. Taigi, kaip pagerinti veido odos būklę?

  • Atsisakykite cukraus arba bent sumažinkite jo suvartojamą kiekį. Cukrus lemia kolageno skirstymąsi, kas įtakoja veido odos papilkėjimą, suglebimą.
  • Naudokite riebiųjų rūgščių papildus. Jos padeda išlaikyti reikiamą lipidų kiekį ir taip gydo tiek spuoguotą, tiek itin sausą veido odą.
  • Vartokite daugiau vitamino C. Nesvarbu, rinktumėtės papildus ar nutartumėte valgyti daugiau jo turinčių vaisių bei daržovių, tai sulėtins ląstelių pokyčius, raukšlių atsiradimą bei odos pigmentaciją.
  • Maudykitės po vėsesniu dušu. Praustis drungnu ar net šaltu vandeniu nėra taip malonu, kaip gulėti karštoje vonioje, tačiau tik tokiu būdu užtikrinsite pakankamą odos drėgmės palaikymą.

Parengta pagal Bellasugar.com.au 

 
Komentarai (2)
Nuo genu nepabegsi...
Na kaip ir viską pagal taisykles darau, bet negaliu pasigirti tobula oda...
Naujas komentaras