Svingeriai - didžiausi lytinių ligų nešiotojai

1273845_swingers_478735.jpg
 
6 komentarai
Mokslininkai, tyrinėjantys poras, kurios reguliariai keičiasi seksualiniais partneriais dalyvaudamos organizuotuose grupinio sekso vakarėliuose, teigia, jog svingeriai daug dažniau serga lytiniu būdu plintančiomis ligomis (LPL) nei prostitutės.

Tyrėjų tikinimu, labiausiai pažeidžiami yra vyresni šį gyvenimo būdą propaguojantys žmonės (45 metų amžiaus ir daugiau) – jie retai naudoja apsaugos priemones.  Skaičiuojant apytiksliai, pasaulyje svingerių yra milijonai, mokslininkai net mano, jog šie galėjo būti LPL perdavėjai šiandieninei žmonijai.

Olandijoje  (šalyje jau daug metų legalizuota prostitucija) buvo atliktas tyrimas – stebėtos trys nemokamos seksualinės sveikatos klinikos. Per du metus klinikose apsilankė 9000 žmonių, vienas iš devynių – vyresnis nei 43-ejų svingeris.

Bendrai fiksuojant dvi „populiariausias“ LPL, chlamidiją ir gonorėją, ligoniai išsidėstė tokiomis grupėmis: 10% heteroseksualių porų, 14% homoseksualių vyrų, kiek mažiau nei 5% prostitučių ir 10.4% svingerių. Beje, užsikrėtusių moterų buvo daugiau nei vyrų.

Chlamidija – viena dažniausiai moterų tarpe pasitaikančių ligų, 70% atvejų nejuntami jokie simptomai. Negydoma infekcija plinta ir sukelia dubens uždegiminę ligą, kurios vėlyvosios komplikacijos gali būti nevaisingumas, lėtiniai dubens organų skausmai, negimdinis nėštumas. Gonorėja – kita lytiškai plintanti liga, kuri negydoma taip pat gali lemti nevaisingumą.

Tyrėjų teigimu, kitos rizikos grupės – prostitutės, jaunos poros ir gėjai, buvo palyginti lengvai gydomi, jie patys siekė pagalbos, prašė patarimų. Tuo tarpu svingeriai – uždara bendruomenė. Kartais jie yra smerkiami visuomenės, tai lemia jų savotišką slapstymąsi, o šis – baimę tirtis dėl LPL bei gydytis. Laiku neištirta liga ir yra kalta dėl tokio LPL išplitimo svingerių tarpe.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
taip.eeee pritariu.mes daznai tai darom ir zinom kad patikimi partneriai.o higiena visu svarbiausia.
galima ir su keliais partneriais,aisku turi buti pastovus,galima gi su gumitemis.Geras seksas nuostabus malonumas,tegul kaip kam patinka taip ir daro,svarbu kad laikitis higijenos normu+apsauga
nes gyvuliai ne zmones:DD
nuo kada seksas=meile ???
eik tu, svingeryste yra nuostabu :) reikia tik ne su atsitiktiniais partneriais, nes tada tikrai visokio brudo gali parsinest
apskritai svingeryste - nenormalus iskrypimas.... net gyvuliai su 5 is karto nesimyli
Naujas komentaras