Tik moterims: 5 maži judesiai dideliam malonumui

10_gimnastika-uprazhnenie-mostik.jpg
 
Kad patirtumėte malonumą sekso metu, moteriai reikia ne tik emocinio ryšio su partneriu. Didelė malonumo dalis priklauso ir nuo vidinių raumenų, apie kuriuos daugelis moterų apskritai nieko nenumano. Seksas – tai ne tik meilės paslaptis, bet ir pati maloniausia treniruotė pasaulyje. Po jos normalizuojasi kraujospūdis ir pulsas.

 

1 judesys: gaktos-kryžkaulio raumenys

Šie raumenys savo forma ir išsidėstymu primena hamaką, jie prasideda priešakinėje gaktikaulio dalyje, juosia analinę angą ir makštį. Orgazmo metu šie trys raumenys liečiasi, ir kuo jie stipresni, tuo ryškesni pojūčiai orgazmo metu. Jei šie raumenys ištreniruoti, kraujo pritekėjimas į dubens sritį sustiprėja, o kartu stiprėja ir jautrumas bei pojūčių intensyvumas.

Kaip treniruotis? Geriausiai šiuos raumenis treniruoja moterims puikiai žinomi Kegelio pratimai. Tai pratimai, kurių metu kaitaliojamas raumenų įtempimas ir atpalaidavimas, imituojant raumenų sutraukimą, tarsi norėtumėte sustabdyti šlapimo srovę šlapindamasi. Pirmą kartą pabandykite tai padaryti tualete – kad pajustumėte, kuriuos raumenis reikia sutraukti. Turėkite omeny, kad šlaunų raumenys pratimo metu turi išlikti atpalaiduoti. Atlikdama pratimą lėtai sutraukite raumenis. Suskaičiuokite iki trijų. Tada atpalaiduokite, ir vėl suskaičiuokite iki trijų. Kartokite tiek, kiek reikės, 20 - 30 kartų. 

Dar vienas šio pratimo variantas – tai greitai sutraukinėti ir atleidinėti raumenis. Iš pradžių pasistenkite pasiekti, kad pratimą atliktumėte pakankamai intensyviai – t.y. maksimaliai stipriai suspaustumėte raumenis, o tai daryti greitindama tempą ilgainiui nesunkiai išmoksite. Tam, kad pajustumėte efektą, pratimą atlikite reguliariai, po 2-3 serijas per dieną, įvairiomis pozomis: stovint, gulint, sėdint, tupint.


2 pratimas: makšties raumenys

Makštis – tai lytinis kriaušės pavidalo raumuo. Seksopatologai tikina, kad būtent makšties raumenų susitraukimai gali sustiprinti orgazmą. Jei mokate kontroliuoti makšties raumenis, jums lengvai pavyks rasti patogiausią pozą ir optimalią šių raumenų padėtį, kad penis sekso metu stimuliuotų pačias jautriausias vietas – tas, kurios jums teikia daugiausiai malonumo. Be abejo, tai žada ir stipresnius, intensyvesnius pojūčius orgazmo metu.

Kaip treniruotis? Kad atpažintumėte reikiamus makšties raumenis, atsigulkite ant nugaros ir pakelkite kojas aukštyn. Ši poza leidžia gimdai pasislinkti link makšties viršūnės. Leisdama kojas žemyn galite pajusti, kaip iš makšties išeina oras (įsivaizduokite, kad taip kvėpuojate). Kaip tik šį jausmą turėtumėte pajusti suspausdama makšties raumenis, esančius po pilvo ertme. Įtempiant ir atpalaiduojant šios raumenis lytinio akto metu pasiekiama efektyviausia vidinių makšties paviršių stimuliacija. Atlikite šį pratimą dešimt kartų per dieną įvairiose pozose. Atsigulus jį daryti lengviausia. Ištreniravus šiuos raumenis pagerėja kraujo pritekėjimas į tas vietas, kurių stimuliavimas kelia didžiausią seksualinį pasitenkinimą.  


3 pratimas: diafragma

Taisyklingas kvėpavimas – seksualinio susijaudinimo pagrindas. Iš esmės tiesiog neįmanoma patirti pilnaverčio seksualinio malonumo jei sulaikote kvėpavimą. O kaip tik tai mes dažniausiai ir darome lytinio akto ir orgazmo metu – kvėpuojame neritminga, dažnai kvėpavimą sulaikome. Pasistenkite pakeisti kvėpavimo dažnumą kai tik pajusite užplūstant susijaudinimą – tai jums padės gerokai prailginti orgazmo laiką.

Kaip treniruotis? Diafragma – tai raumenys virš pilvo ertmės. Jūs juos jaučiate kaskart giliai įkvėpdama, o gilus kvėpavimas – puikus būdas stiprinti diafragmą. Atsigulkite ant nugaros, vieną ranką uždėkite ant pilvo. Pirma lėtai įkvėpkite, tada lėtai iškvėpkite. Jums kvėpuojant ranka ant pilvo turėtų kilti ir leistis. Pakartokite šį pratimą keletą kartų, o paskui keletą minučių kvėpuokite įprastai.


4 ir 5 pratimai: pilvas ir juosmuo

Treniruotė ir pilvo bei juosmens raumenų stiprinimas taip pat padeda sustiprinti malonumą. Pavyzdžiui, kai gulite ant nugaros pakeltomis ir sulenktomis kojomis, makšties kanalas sutrumpėja. Ir jei iš šios padėties jūs save išstumsite juosmens raumenimis, taip priartėdama prie partnerio, priekinė makšties sienelė kaip tik susilies su jo peniu, ir tai leis jam geriau stimuliuoti tašką G, esančiu tarp gaktikaulio ir gimdos kaklelio.

Kaip treniruotis? Kad atpalaiduotumėte dubenį ir nugarą, siūlome jums atlikti tokius pratimus (tai yra kompleksas, pratimus turėtumėte daryti abu, vieną po kito). Pirmajam prireiks aukštos stabilios kėdės. Atisisėskite ant kėdės, atsiloškite taip, kad nugaros apačia ir dubuo liktų kyboti ore. Pakelkite į viršų rankas ir tempkite jas į viršų. Pajusite, kaip pilvo ir nugaros raumenys pradeda atsipalaiduoti, kvėpavimas tampa gilesnis. Kvėpuokite taip, tarsi pūstumėte balioną. Kai visai atsipalaiduosite, pajusite spontanišką pilvo virpėjimą. Antras pratimas: atsistokite, kojos pečių plotyje, pėdos šiek tiek pasuktos į vidų. Pasilenkite link grindų, atsiremkite rankomis į kelius ir pasiūbuokite. Darykite tai maždaug 5 minutes – kol pajusite lengvą dilgčiojimą kojose.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras