Vegetariška dieta – raktas į seksualumą

 
2 komentarai
Mokslininkai tikina, kad vegetariška dieta didina pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų labiau nei seksualus įdegis.

Pastebėta, kad maudymasis saulės spinduliuose priešingai lyčiai nedaro tokio įspūdžio kaip sveikas odos spindesys, kurį suteikia daržovių ir vaisių dieta.

Tyrimas parodė, kad šviesaus odos atspalvio, rausvų skruostų modelis Rosie Huntington Whiteley kraują kaitina daug labiau nei nuolat įdegusios žvaigždės kaip Kate Price (32).

Bristolio universitete atliktas tyrimas yra pirmasis, kurio metu buvo nustatytos sąsajos tarp patrauklumo, seksualumo ir sveikesnio gyvenimo būdo.

Sveikos odos tendencijų pradininkėmis buvo TV gražuolės Holly Willoughby (29) ir Louise Redknapp (35).

Besaikis deginimasis gali lemti odos lupimąsi, kuris yra pagrindinis priešingą lytį atgrasantis dalykas. Tuo tarpu vaisių, daržovių ir tokių užkandžių kaip javainiai ir salotos dieta, kurios laikos ir H. Willoughby, odai gali daryti stebuklus.

„Mes pastebėjome, kad tokios dietos suteikiamas auksinis efektas žmonėms patinka labiau nei tamsesnis saulės suteikiamas efektas“, - sako mokslininkas Ianas Stephenas.

Saikingas saulės kiekis ir daržovių bei vaisių nestokojanti dieta yra pagrindinis raktas, kurio reikia siekiant gražios odos.

Vaisiai, darantys didžiausią teigiamą įtaką odai yra melionai, abrikosai ir greipfrutai. Geriausios daržovės – paprikos, aitrieji pipiriukai ir špinatai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
taip didina tada retusuotam galima vaikscioti nu pizdec
Patiktu jei daugelis paklausytu situ patarimu
Naujas komentaras