Visa tiesa apie afrodiziakus

Saint-Valentin.jpg
 
1 komentaras
Prastai jaučiatės? Išgerkite tabletę. Norite numesti kelis nereikalingus kilogramus? Išgerkite tabletę. Jaučiate energijos stygių? Išgerkite tabletę. Užpuolė depresiją? Išgerkite tabletę. Atrodo, jog dabartinė visuomenė – tai tablečių visuomenė. Kone visais gyvenimo atvejais siūloma išgerti piliulę. Tačiau ar tikrai visada tai veikia ir kaip veikia?

Neretai problemos sprendžiamos būtent placebo principu – sveikatos bėdos taisomos tiesiog cukraus tabletėmis. Daugelis tyrimų įrodė būtent žmogaus savitaigos galią. Galima sakyti, kad toks santykis yra ir tarp afrodiziako savybių turinčio maisto bei pagerėjusio seksualinio gyvenimo

Veikia skirtingai

„Kūną vis užplūsta karščio bangos? Valgykite daugiau sojos produktų. Taip ne tik numalšinsite šiuos karščio priepuolius, bet ir paskatinsite sveiką prostatos veiklą ar sustiprinsite makšties lubrikaciją. Čili pipirai, imbieras gali pagerinti nervų galūnėlių veiklą, taip padidinant ir seksualinį malonumą. Manoma, kad aštrus bei saldus maistas žmonėms suteikia didesnio atsipalaidavimo jausmą bei geresnę nuotaiką“, - tokių ir panašių patarimų apstu. Ir įdomiausia, kad vieniems jie neturi jokios įtakos, o kitiems – tampa it vedliu į iš tiesų gerėjantį gyvenimą.

Afrodiziako savybių turi tokie produktai, kaip šparagai, bananai, ungurys, austrės, ženšenis ar figos. Sakoma, kad jų tiek skonis, tiek tekstūra, tiek ir išvaizda didina seksualinį potraukį. Yra vyrų, tikinčių, kad valgydami falo formos maisto produktus turės stipresnį penį. Kai kam figos bei austrės tiek kvapu, tiek ir išvaizda primena susijaudinusios moters išorinius lytinius organus. Jas valgantieji kartais įsivaizduoja lygiai tokią pat minkštą, slidžią ir skanią jautriausią moters kūno vietą.

Įtikėjimo galia

Belieka atsakyti į klausimą, ar šie mitai, susiję su maistu ir seksualumu, yra bent kiek teisingi? Maisto produktai negali pakeisti lytinių organų dydžio ar išvaizdos. Tačiau tai gali turėti psichologinį poveikį ir veikti placebo principu. Jeigu žmogus įtiki, čili pipirai tikrai gali padaryti jį didesniu galiūnu lovoje – tik tikroji paslaptis bus ne aštrusis pipiras, o žmogaus pasąmonė. 

Tačiau kai kurie patarimai yra labiau pagrįsti. Turite problemų su širdimi? Turėjote pastebėti, kad sutriko ir jūsų seksualinis gyvenimas. Gera kraujotaka yra labai svarbi gerai erekcijai. Kalbant apie maistą, reikėtų atkreipti dėmesį, kad kas tinka jūsų širdžiai, puikiai dera ir jūsų peniui.

Hormonai – neatskiriama seksualinio gyvenimo dalis. Jų gamyboje aktyviai dalyvauja tam tikros rūšys riebalų. Šios gamybos skatinimui patariama vartoti tokius produktus, kaip alyvuogių aliejus, jūros gėrybės ar riešutai. 

Svarbu sveika gyvensena

Alkoholis gali emociškai ir fiziškai atpalaiduoti, o kofeinas ar cukrus suteikia didelė energijos dozę. Tai realūs, tačiau trumpalaikiai efektai. Iš tikrųjų nuolatinis fizinis ir seksualinis pajėgumas priklauso nuo sveikos gyvensenos. Išsiugdytas toks gyvenimo būdas duos ilgalaikius vaisius seksualinio gyvenimo srityje.

Tačiau maistas visada gali tapti jūsų erotinių žaidimų dalimi: gaminkite kartu vakarienę, surenkite pikniką viduryje kambario ant grindų, valgydinkite vienas kitą. Nežinote ką pasigaminti? Kamasutroje yra aprašomas afrodiziako savybių turintis patiekalas „Ožio sėklidės saldintame piene, patiektos su žvirblio kiaušiniais, medumi bei ryžiais“. Ar išdrįstumėte paragauti? 

Suaugusiem.lt

 
Komentarai (1)
Aha piknikas su vaiku ir zmona virtuveje :D
Naujas komentaras