Vyrai nekalti dėl priešlaikinės ejakuliacijos

 
Utrechto universiteto (Nyderlandai) ekspertai, vadovaujami daktaro Peddgio Jansseno, ištyrė 89 olandų vyrų, turinčių priešlaikinės ejakuliacijos problemų, priežastis.

Norite prailginti seksą iki 15-20min? Privalote perskaityti knygą "Kaip prailginti seksą".

Moterys matavo vyrų ejakuliacijos laiką sekundmačiu

Mėnesio bėgyje jų partnerės namuose, norėdamos nustatyti tikslų sėklos išsiveržimo laiką, lytinio akto metu naudojo sekundės tikslumu matavimo prietaisą. O paskui ekspertai surinko šių vyrų kraujo tyrimus ir paaiškėjo, kad 93 proc. atvejais iš jų buvo pažeista genų „5-HTTLPR“ struktūra.

Šie genai atsakingi už serotonino kiekį ir aktyvumą organizme, kontroliuojančio ne tik apetitą, bet ir ejakuliacijos greitį. Vyrai, turintys šiuos genus vidutiniškai du kartus greičiau baigia intymų suartėjimą, nei vyrai turėdami normalų genų „LL“ tipą.

Pagrindinė priežastis – psichologinio pobūdžio negalavimai

Tokiais atvejais priešlaikinės sėklos išsiveržimas, labaigreitai privedantis vyrą iki orgazmo yra genetiškai determinuotas. O normaliais atvejais hormonas, susijęs su seksualiniu susijaudinimu, perduoda signalus vienam paskui kitą neuronams.

O žemas serotonino lygmuo, kuris ir atsiranda pakitus šiam genui, arba sukelia pernelyg silpnus impulsus, arba apskritai nesukelia, todėl tai ir pasireiškia pirminėje priešlaikinės ejakuliacijos stadijoje. Tačiau ši teorija prieštarauja bendrai idėjai, gyvavusiai daug metų, kad pagrindinė priešlaikinės ejakuliacijos priežastis - psichologinio pobūdžio negalavimai. Todėl mokslininkų tvirtinimu, šio tyrimo rezultatai gali padėti sukurti genų terapiją priešlaikinės ejakuliacijos problemoms pašalinti.

Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą  "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų!

 
Komentarai
Naujas komentaras