Vyrams: kaip tapti plaukų modeliu?

male-models-with-long-hair-1.jpg
 
5 komentarai
Galvos plovimas – kasdienė visiems puikiausiai pažįstamo rytinio ritualo dalis. Tačiau net ir įprastiniai reikalai kartais gali kelti klausimų. Ką reikėtų žinoti vyrams apie savų plaukų priežiūrą?
  • Kokio tipo jūsų plaukai? Jie gali būti normalūs, linkę sausėti arba riebaluotis, dėl šios priežasties svarbiausia pasirinkti tinkamą šampūną. Panaudojus kelis kartus, jau galima pasakyti, ar produktas tinka.
  • Ar galvos oda yra jautri? Renkantis šampūną, svarbu, kad jis tiktų ir galvos odai. Naudingi yra tie produktai, į kurių sudėtį įeina, pavyzdžiui, cinko piritionas, raminantis odą. Pravartu žinoti, kad šampūnai, sudėtyje turintys kvapiųjų medžiagų, ją dirgina labiau, todėl gali atsirasti pleiskanų.
  • Ar dažote plaukus? Jeigu taip, reikia pasirinkti jų spalvą padedančias išlaikyti plovimo priemones. Priešingu atveju, plaukai atrodys nublukę, it saulės išbučiuoti.
  • Kaip dažnai plauti? Geriausiai tai daryti kas dvi – tris dienas. Per dažnas plovimas panaikina natūralų galvos riebalą, todėl plaukai atrodo sausi. Dienomis, kai neinama į žmones, plaukus galima plauti nenaudojant šampūno, o tik praskalaujant vandeniu.
  • Kiek šampūno naudoti? Svarbiausia neperdozuoti. Trumpiems plaukams ant delno pakanka išspausti riešuto dydžio šampūno kiekį, ilgiems – dvigubai tiek.
  • Ar riekia kondicionieriaus? Nebūtina, nebent plaukai yra labai sausi arba plaunami labai dažnai.

Suaugusiems.lt 

 
Komentarai (5)
Aisku yra merginu kurioms nesvarbu koks vaikinas svarbu, kad su kelnem ir gula i lova, nors jis atrodo velnes zin kaip
Vyrai kaip ir moterys turi prisiziureti savo isvaizda ir rupintis, kad patiktu ne tik sau bet ir merginoms
Kad vaikinai moka savo plaukais rūpintis. Esu sutikusi tokių, kurių plaukai už mano šimtą kartų švelnesni buvo. O kurie nesirūpina, tai ir jokie patarimai nepadės...
To Kazys: tai kad Jūs didesnės puošeivos nei moterys! :P
nu pagaliau kažkas ir vyrais susirūpino! ;)
Naujas komentaras