Vyro restruktūrizacija

12(1).jpg
 
3 komentarai
Klasikinis moterų isterijos apibūdinimas – „klimaksinė boba“. Vyrams taip pat būna klimaksas, tačiau viskas vyksta kiek kitaip.

1 mitas. Klimaksas – tik moterų problema.

Iš tikrųjų. Vyrams taip pat sumažėja lytinis galingumas, ir jis taip pat vadinamas klimaksu. Tačiau stipriosios lyties klimaksas vyksta žymiai ramiau ir lygiau nei kad moterų. Palaipsniui silpsta vidaus organų mechanizmai, kurie užtikrina erekciją. Arterinis kraujospūdis hormoniniame fone nešokinėja, kaip kad pas silpnosios lyties atstovių, tačiau laikui bėgant tampa vis aukštesnis. Klimaksas ateina palaipsniui, todėl vyrai gali lengvai prie jo priprasti.

2 mitas. Jei vis mažiau norisi turėti moterį – tai nuovargis.

Iš tikrųjų. Kai moteris jaudina vis silpniau ir silpniau, ir galų gale iš viso jos nebesinori – tai ir yra „gęstančios“ funkcijos simptomai vyriškame organizme. Kitais žodžiais – atėjo klimaksas. Sumažėjęs libido, dingsta seksualinis aktyvumas, erekcija ateina ne taip greitai ir būna silpnesnė, orgazmas ne toks ryškus. Subjektyviai atrodo, kad tai nuovargis.

3 mitas. Moterų klimakso apraiškos – karščio bangos, o vyrams to nebūna.

Iš tikrųjų. Vyrai turi kitas klimaksines problemas. Dažniausia iš jų – nemiga. Neramina kraujotakos problemos – pavyzdžiui, skauda galvą. Kai kuriems vyrams dingsta apetitas. Dažnas vyrų svečias klimaksiniame laikotarpyje – tingėjimas, noras pailsėti, pagulėti. Mažiau gaminamas hormonas androgenas, todėl nuotaika yra linkusi prastėti.

4 mitas. Lytinė funkcija nebeveikia tik seniems.

Iš tikrųjų. Viskas priklauso nuo lytinės genetikos. Jei ji nuo prigimties buvo silpna, andropauzė prasideda nuo 45-48 metų. Jei vidutinė – nuo 48 iki 60 metų. Esant ypač stipriai genetikai, lytinė funkcija užgęsta po 60 metų. Greitesnė andropauzė gresia tiems, kas mėgsta skaniai ir riebiai pavalgyti – čia prasideda ir kitos problemos, kaip aterosklerozė. Tuo tarpu vegetarai ateroskloroze serga retai, o jų seksualinės galimybės yra stipresnės.

5 mitas. Prieš lytinį aktą reikia šiek tiek išgerti alkoholinių gėrimų – ir tuomet joks klimaksas nebaisus.

Iš tikrųjų. Kartais šis patarimas padeda – gero konjako taurelė plečia kraujagysles ir aktyvina. Tačiau iš esmės alkoholiniai gėrimai, juolab, jei juos naudosite kaip dopingą kasdien, vis silpnina jūsų lytines galimybes.

Kaip atitolinti vyrišką klimaksą

- Nepiktnaudžiauti riebia mėsa, mažiau vartoti angliavandenių – baltos duonos, bandelių ir spurgų, saldumynų ir šokolado.

- Didinti pastoviai savo fizinį krūvį: bėgioti, lankyti treniruoklių salę, baseiną.

- Stengtis išlaikyti pastovų seksualinių santykių ritmą – nedaryti juose didelių pauzių. Nenaudojant organų pagal jų paskirtį, lytinė funkcija palaipsniui užgęsta. Tai veikia pagal principą – nenaudoji, vadinasi, nereikia!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
straipsnis seip sau,bet komentaras ir pasipiktinimas cia tai gerai,zmogus matosi kazka skaites,kazkur girdejes,sekmes domekis ir toliau zinios nemaiso
tomai, ko tiek nervinies, juk 5 mitas ,kaip ir visi kiti, kalba ne apie moteru reikalus, taigi ne apie kiausides, o apie vyrisko organo veikla, kuri susijusi su kraujo pripludimu i varpa.....ir t.t....tikiuosi, esi tai pastudijaves, kas ir kaip..:)..nebijok senti, o tai tikrai klimaksas sunkiai eisis...
Aciu, kad paraset toki straipsni, be jo nebutu tomo komentaro :DDD maladets tomai
Naujas komentaras