Ar gali pasitikėti partneriu?(Testas)

 
1 komentaras
Svarstote ar antroji pusė yra Jums ištikima, o gal be sąžinės graužaties laiką leidžia kito/kitos lovoje? Ar sugeba išsaugoti visas Jūsų paslaptis, o gal išplepa jas pirmam sutiktam gatvėje? Skirkite vos keletą minučių ir sužinokite atsakymą į labiausiai rūpimą klausimą!
1 Po ką tik praėjusio vaikinų/merginų vakarėlio, peržiūrėję antrosios pusės fotoaparate esančias nuotraukas, randate fotografiją su žavia nepažįstamąja/nepažįstamuoju. Paklausę ar vakarėlyje buvo priešingos lyties atstovų, antroji pusė atsako:
2 Jums reikia išvykti, todėl paprašote mylimojo, kad kurį laiką pasirūpintų Jūsų kanarėle.Grįžę po savaitės namo sužinote, kad mylimas augintis mirė. Antrosios pusės atsiprašymas skambėtų taip:
3 Antrajai pusei išpažįstate savo geriausio draugo/geriausios draugės didžiausią nuodėmę: ji/jis susitikinėja su 17-ečiu kaimynu. Pirmieji antrosios pusės ištarti žodžiai būtų:
4 Aistringų glamonių metu suprantate, kad pamiršote pasirūpinti prezervatyvais. Antrosios pusės reakcija:
5 Antroji pusė nori pasiskolinti naują, nesenai įsigytą automobilį ir juo pavėžinti kolegą. Kad įrodytų, jog ji/jis nusipelnė atsisėsti už Jūsų mašinos vairo, antroji pusė:
6 Antrosios pusės buvusi mergina/buvęs vaikinas pakviečia jį/ją pietų. Kai pasakote, jog Jūs jaustumėtės nemaloniai, žinodama(s), kad mylimasis pietauja su buvusiu partneriu/buvusia partnere, antroji pusė atsako:
7 Aistringo sekso metu, antrajai pusei atskleidžiate vieną savo erotinių fantazijų – pasakote, jog svajojate pasimylėti tryse. Antroji pusė:
8 Pastebėjote antrosios pusės mašiną prie baro, kuriame aptarnaujantis personalas privalo dėvėti bikinius. Mylimasis/mylimoji sakė, jog bus pas draugus ir leis laiką prie televizoriaus. Paklaustas/Paklausta kaip praleido laiką su draugais Ji/Jis teigia:
9 Diena darbe buvo siaubinga. Paskambinate antrajai pusei ir paprašote, kad ji/jis pasirūpintų vakariene bei išrinktų gerą komediją vakarui. Ji/jis:
10 Ruošiatės supažindinti antrąją pusę su savo tėvais. Didžiausia nesąmonė, kurią ji/jis padaro:
 
Komentarai (1)
Kas per nesąmonė??!
Naujas komentaras