Giedrius Jankauskas

Giedrius Jankauskas
Kontaktai
Telefonas: 8 629 17104
Tinklapis: www.G-J.lt
El. paštas: info@g-j.lt
Trumpai
Patikimas, atsakingas bei kūrybingas, pažiūrėkite darbus ir įsitikinkite
Patirtis
10 metų

Trumpas fotografo Giedriaus dosjė:

Savo kaip fotografo karjerą Giedrius pradėjo prieš 10 metų. Mažais žingsneliais skynėsi kelią į profesionalių fotografų gretas, tobulėjo  ir atsidave šiam darbui iš visos širdies.

Šiandien Jis jau daugeliui žinomas, jo foto darbai puikuojasi įvairių projektų, internetinių tinklapių, žiniasklaidos bei leidinių puslapiuose.  Šiuo metu Giedrius bendradarbiauja su tarptautine modelių kompanija „Newblood Entertainment Group UAB“, kuri renkasi tik geriausius savo srities specialistus visame Pasaulyje.

Giedrius – profesionalus fotografas, kuris atiduoda šiam darbui visą save. Su modeliais labai greitai randa bendrą kalbą, galbūt todėl jo darbuose nesimato susikaustymo ar pervargimo – „tai labai svarbu dirban tokį darbą – kiekvienas modelis tuo metu yra pats svarbiausias, pats gražiausias ir mieliausias“ – sako Giedrius – „ Susikalbėjimas su modeliu – vienas iš svarbiausių mano darbo etapų – geras apšvietimas,  teisingo rakurso parinkimas ir svarbiausia – modelio emocija – tik tokios nuotraukos įgauna gyvybės “.

Kitas labai svarbus Giedriaus darbo principas – paruošti ir atiduoti visiškai sutvrakytus, profesionaliai retušuotus darbus. Šis jaunas žmogus yra visiškas maksimalistas, todėl užsakovai visada lieka patenkinti jo darbo rezultatu.

Fotografo nuotraukos