:) klausia

Užduoti klausimą

Ar normalu, jog noriu stebėti savo partnerę besimasturbuojančią ir pats masturbuotis bei baigti ant jos? Ir kaip man ją įkalbėti tai daryti?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Seksualiniai poreikiai yra normalūs tol, kol nekenkia nei vienam esančiam santykyje ir yra priimtini abiems partneriams. Įkalbinėti partnerį (-ę) užsiimti tuo, kuo jis (ji) nenori, – nevertėtų. Vietoje to, galite pabandyti atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti su partnere apie turimus poreikius, jausmus ir mintis juos tenkinant arba įsivaizduojant, kaip juos tenkinate.

Norint išbandyti kažką naujo, itin svarbu domėtis ir partnerės nuomone apie tai, pvz.: „Ką tu manai apie tai? Ar norėtum, tai išmėginti?” Sulaukus neigiamo atsakymo, galime pasidomėti ir nesutikimo priežastimis. Kartais po jomis slepiasi pokalbių temos ar jausmai, kurių analizė gali būti naudinga poroje. Jei po pokalbio atsakymas išlieka neigiamas, turėtume gerbti partnerio (-ės) pasirinkimą.


Komentarai (4)
G TASKO MASAZAS PADES U TASKO MASAZAS PADES IR NORIMA GALIMA KUNILIGAS GALI PADET
Jums dar tik 21 metai - nera ko labai nerimauti. Kad sueities meu patirtu orgazma moteris turi pati pazinoti savo kuna ir tureti patyrusi partneri. O viena pati, be partnerio orgazma patiriate?
gero vyro nesutikai tada,naudokit glamones daugiau ilgiau oralini abipusi ypac padeda.
Aš galiu tave pagenkinti ;)))
Naujas komentaras