Ana klausia

Užduoti klausimą

Ar normalu, jog sukakus beveik 22 metams esu vis dar nekalta? Nemeluosiu, nesu baidyklė. Dėmesio sulaukiu, bet nesinori to daryti su atsitiktiniu. Ar tai normalu? Ar toks susilaikymas nekenksmingas?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Lytinių santykių pradžios amžius nėra nustatytas. Tam, kad galėtume juos pradėti svarbu, jog būtume subrendę fiziškai, emociškai ir psichologiškai. Tačiau, kaip ir tavo atveju, branda nėra vienintelis veiksnys, rodantis, jog jau reikėtų šiuos santykius pradėti. Dažnu atveju tam, kad žmogus norėtų užsiimti seksu, jam reikalingas ir emocinis, pagarba grįstas ryšys su kitu asmeniu. Susilaikymas nuo lytinių santykių nekenkia fizinei sveikatai, tačiau, jei tau dėl to neramu, galima pasitarti su gydytoju (-a) ginekologu (-e).


Komentarai (1)
Normalu saugok tam kuris įvertins tai kaip brangiausia dalyką ps. Aš net neturėjau minčiu zmona padaryt jokios kuri jau buvo praradus savo nekaltybe manau kaip vyrui tai vienas iš brangiausiu dalyku kurį moteris gali atiduot todėl lengva ranka švaistyt nereik. Žinoma nevisi vyrai tai ivertina o daliai tai trofejus.
Naujas komentaras