Arvid klausia

Užduoti klausimą

Del sexo, mums teko issiskirti. (tai nereiskia, kad mes susiradome naujus partnerius. ju nera). Isgyvenome kartu 16 metu. Visada man norejosi isbandyt kazka naujo (sexe), pazaist ir paivairint. Sexas budavo itin geras, bet su laiku jis tapo "maziau veiksmingas". Kai pora kartu norejau pabandyt kazka naujo susilaugdavau "ka cia darai"! Mes niekada nekalbedavom opie sexa.
As domedavau atnaujinti musu imtymius santykius, pav: Padaryti viso kuno masaza, klitoriaus masaza ir tt. Kad moteris galetu atsipalaiduot. Man patikdavo stebet kaip jai malonu, tuo paciu noredavau gauti kazka panasaus atgal. Galvodavau ,kad ji susipras... Bandydavau ijungti porno filmus kaip "zaidzia kiti ir tai nepavojinga". Mums nepavyko! Su laiku mes nutolome sexe o tai viskas aisku ,kad laikas skirtis.
Po 1,5 metu Ieskau moters. Sunku suprast partnere per atstuma, ko ir kokiomis fantazijomis ji nori gyvent. Gal bijau ,kad vel nemokesime bendraut?
Mes visi esame "padyke" ir manau tai idomu gyvent pilnavertiska gyvenima, nei laukti nuobodziuos senatves.

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Poroje nereikėtų vengti kalbėtis apie seksualinius troškimus. Apie tai, kas sukasi mūsų galvoje, pvz. ko mes norime ar ką norėtume suteikti, partneris gali sužinoti, tik tuomet, kai tai jam aiškiai pasakome. Natūralu, kad po santykių, kuriuose bendrauti apie turimus poreikius buvo sunku, gali kilti baimė, jog tai pasikartos ir kituose santykiuose. Tad, itin naudinga pagalvoti apie buvusias nesėkmes apsvarstant ką šį kartą aš galėčiau daryti kitaip, ką darysiu jei pamatysiu, kad situacijos atsikartoja, kaip spręsiu sunkumus ir pan. Tokia savianalizė gali sumažinti kylantį baimės jausmą.


Komentarai
Naujas komentaras