aspats klausia

Užduoti klausimą

Esu friends with benefits santykiuose. Norėčiau pereiti į rimtus, normalius, santykius, bet draugė nesutinka. Nutraukti visko irgi nesinori, gal galite ką nors patarti?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Iš tiesų, gali būti sunku, kai tokiose santykiuose vienas iš partnerių pradeda jausti ne tik aistrą. Svarbu, jog partnerė žinotų apie Jūsų turimus jausmus ir jų neslėptumėte. Tačiau rimtesnių santykių vystimąsis priklauso nuo jūsų abiejų, jei partnerė to nenorinti, nieko pakeisti negalite. Tokių santykių tolimesnis tęsimas - galimas variantas, tik pirmiausiai savęs paklauskite ar tikrai galėsite taip gyventi ir pabandykite įsivaizduoti kaip jausitės laikui bėgant, jei jausmai iš jūsų pusės ims tik stiprėti. Pagrįstam sprendimui priimti, gali padėti visų galimų scenarijų apgalvojimas, išskiriant jų privalumus bei trūkumus bei galimą elgesį patekus į vieną ar kitą situaciją. Taip pat, galite pabandyti pasikalbėti dar kartą, bandant atvirai sužinoti priežastis dėl kurių draugė nesutinka įsipareigoti. Jei šiose priežastyse vyrauja tam tikros baimės ar kitos priežastys, kurias galima kontroliuoti - santykių atsiradimas ateityje realesnis.


Komentarai (1)
Cha padariai klaidą kad pajutai daugiau kažką. Čia jo manau geriausias variantas susitikt pasakyt ką jauti ir nutraukt santykius, nes negali taip test todėl, kad pajutai kažką daugiau. Nes dabar tu tik vibratorius kuris atlieka darba kai to reik todėl geriausia atsitraukt ir susirast kitą kuri atsakys jausmais. Nes kitu atveju tu jai jausi kažką daugiau ji tau ne galiausia kas bus kai ji sutiks tą kuriam jaus kažką daugiau ji pas jį nubėgs o tu liksi su savo sutryptais jausmais. Gali pasiguost tuo, kad tu vyras ir užsidėt pliusiuka prie į užkariautų teritorijų sąrašą.
Naujas komentaras