Tomas klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, mergina nenori mylėtis taip dažnai ir kartais spontaniškai kaip noriu aš. Pagal mane normalu kas antrą dieną, ir kartais kelis kartus (2-3) i dieną. Nuovargis ar kažkas kitko čia nefigūruoja, pati sako jog jai užtenka ir 1 karto i savaitę arba nei to...

ATSAKYMAS

Santykių konsultantė Eglė

Sveiki,
Jūsų išreikštas susirūpinimas dėl skirtingų seksualinio gyvenimo poreikių yra gana įprastas reiškinys tarp partnerių. Svarbu suprasti, kad seksualiniai poreikiai gali skirtis, ir tai nėra ženklas, jog vienas iš jūsų yra neteisingas ar kad santykiai yra nepataisomi. Poreikių įvairovė nereiškia nei meilės stygiaus, nei ryšio problemų.

Svarbu pripažinti ir gerbti abiejų poreikius.
Kiekvienas žmogus turi individualius seksualinius poreikius, kurie gali keistis per gyvenimą. Tai, kad jūsų partnerė nori mylėtis rečiau nei jūs, nereiškia, kad ji jūsų mažiau myli ar kad santykiuose kažkas negerai. Svarbu yra tai, kaip jūs abu šią situaciją tvarkote.

Kalbėkite atvirai ir sąžiningai.
Aptarkite savo jausmus ir poreikius, bet būkite atsargūs, kad tai padarytumėte nekritikuojant ar nepuolant kitos pusės. Galite pasakyti, kaip jaučiatės dėl dabartinio intymumo dažnumo, ir paklausti, kaip ji jaučiasi, ko jai reikia intymiame gyvenime.

Ieškokite kompromiso.
Galbūt yra būdų, kaip galėtumėte abu jaustis patenkinti, nepaisant skirtingų poreikių. Tai gali reikšti tam tikras dienas ar laikus, kai užsiimate intymiomis veiklomis, o kitu laiku dėmesys gali būti skiriamas kitokiems bendravimo būdams.

Konsultuokitės su specialistu.
Jei patiems susitarti dėl šių klausimų tampa sudėtinga, galbūt vertėtų pagalvoti apie konsultacijas su santykių terapeutu ar seksologu. Profesionalas gali padėti jums abiem geriau suprasti vienas kito poreikius ir pateikti įrankius, kaip juos derinti.

Atminkite, jog seksualinis suderinamumas yra tik viena santykių dalis, tačiau jos sėkmę lemia bendras abiejų partnerių įsipareigojimas vienas kitam ir noras dirbti kartu. Tikiuosi, šie patarimai jums padės.


Komentarai (3)
Myliuosi su mergina kas antrą dieną. Mūsų nuomonės labai sutampa. Mano merginai labai patinka mano 22 cm penis, dažnai atliekame analinį bei oralinį seksą.
Nori susipzinti daugiau nieko neteiks
Sveiki man reiketu geros moters susipazinti penis mano geras23cm
Naujas komentaras