Aiste klausia

Užduoti klausimą

Klausimas toks, mano vyras nuolatos ziuri nuotraukas mano bendradarbes vienos arba kitos. Buna net mano seses, ir tai dazniausiai vyksta ryte kai as einu i vonia praustis o jis lieka vienas lovoje.

Santikiai atrodo tikrai grazus ir daug is jo gaunu demesio, jis is manes taip pat. Intmumo netruksta tikrai, net buna pasako kad nenori. Kame cia problema ? Jam jos patinka? Nes kolkas nedristu klausti, nes bijau kad labai labai susipyksime …
Ar cia normalu skaitosi? Nes man taip per mano saviverte duoda … atrodau sau kazkokia nepatraukli negrazi.. taip liudna viduje.
Zinau kad pasikalbeti geriausia butu. Bet noreciau gal kazkokio is Jusu atsakymo kodel taio gali vykti… aciu!

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Kai kylantis sunkumas liečia kitą žmogų, labai dažnai nutinka, jog sugalvojame "n" kiekį atsakymų, priežasčių kodėl taip galėtų vykti. Tai nutinka ne iš blogo. Kaip ir minėjote, dažnai būna neramu gvildenti įvairius klausimus poroje dėl baimės patirti konfliktus. Tačiau visgi, kaip ir pati pastebite - geriausia būtų pasikalbėti. Atsakant į jūsų klausimą galėčiau išvardinti daug įmanomų situacijos priežasčių, interpretacijų. Tačiau nepažįstant jūsų, nežinant nieko daugiau apie jūsų santykius - mano atsakymai galėtų būti itin klaidingi. Vienintelius teisingiausius atsakymus galite išsiaiškinti tik jūs pati, klausdama savo vyro. Skaitant Jūsų klausimą jaučiasi itin daug stiprių jausmų. Prieš einant pasikalbėti su savo vyru išliekite juos kažkur, kad galėtumėte išlikti rami. Pasiplanuokit pokalbį - koks pokalbio tikslas (kaip jaučiatės, išsiaiškinti ką tai reiškia, sugalvoti ką daryti?), pasidėliokite ką pagrinde norite pasakyti, pagalvokite kokių reakcijų galite sulaukti ir kaip į jas reaguosite. Pokalbį pradėti gali būti naudinga nuo savo jausmų pasidalinimo. Pvz. Jau ilgai noriu su tavimi pasikalbėti, bet bijau, kad susipyksime. Pyktis su tavimi visai nenoriu, tačiau noriu išsiaiškinti. Kai matau, jog taip elgiesi, jaučiuosi itin prastai, mažėja pasitikėjimas savimi, man liūdna ir tuo pačiu pikta. Sugalvoju daug priežasčių dėl ko taip elgiesi, tačiau noriu išsiaiškinti tiesą, kurią gali pasakyti tik tu.


Komentarai
Naujas komentaras