Gedeminas klausia

Užduoti klausimą

Kodėl nerandu sau moters? Vis pataikau ant tokių, kurios turi dar kelis ar ligos trukdo, aš negaliu būti tas, kuris nešioja ligas... Kaip surasti rimtą moterį?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Partnerio paieškos iš tiesų gali būti varginančios ir sunkios, kadangi žmogaus, su kuriuo norime kurti santykius pasirinkimas yra atsakingas momentas. Sunkumai ir nesėkmės mums parodo daugybę dalykų, kurie vėliau šias paieškas gali padaryti lengvesnėmis. Kitaip tariant, mes galime pamatyti, iš ko atpažįstame žmogų, su kuriuo santykio tikrai negalėtume turėti.

Siekiuose ar paieškose, mes turime žinoti ko tiksliai norime, šioje situacijoje reikėtų įsivardinti sau konkrečius dalykus apie norimą moterį (savybės, charakteris ir pan.). Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šie lūkesčiai žmogui būtų realistiški. Galvojant apie norimo žmogaus šalia visapusišką portretą, naudinga apgalvoti ir kokių santykių norėčiau. Žinant pagrindines santykių savybes, kurias norėčiau susikurti, sutikus žmogų, lengviau įsivertinti ar jo turimos ir negalinčios pasikeisti savybės, leistų kurti tokius santykius?

Svarbu paanalizuoti ne tik, kokio žmogaus ieškau, kokius santykius norėčiau sukurti, bet ir kur ir kaip aš ieškau sau partnerio. Galbūt ieškojimą pasukus kitu kampu, atrasime savo žmogų.

Ieškantis partnerio, žmogaus lytinė sveikata yra itin svarbi. Tam, kad būtume ramūs dėl savęs ir dėl kito žmogaus, galime pasidaryti lytinės sveikatos tyrimus.


Komentarai
Naujas komentaras