Simona klausia

Užduoti klausimą

Kodėl neščios moterys jaučiasi ir atrodo taip nuostabiai?

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Pastebima, jog nėštumo metu moterys pasidaro dar gražesnės ir moteriškesnės, o apie moters grožį ir nėštumą galima išgirsti nemažai posakių ir prietarų. Liaudies išmintis byloja, kad jei moteris laukiasi berniuko, gimus sūnui ji taps dar gražesnė , bus dar labiau spindinti nei buvo iki tol. O štai, dukra - atima visą mamos grožį.

Tačiau vargu ar tokie posakiai turi ką nors bendra su tikrove. Jei po nėštumo moteris tampa gražesnė ar netenka dalies savo patrauklumo, tai vargu ar tą nulemia vaiko lytis. Bet faktas lieka faktu, kad pačio nėštumo metu moteris tampa gražesnė ir tiesiog spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu. Juk nėštumas, tai jaunystės, vaisingumo ir tikrojo moteriškumo įrodymas!

Neskaitant to, kad šiuo intymiu laikotarpiu moterį gali varginti įvairūs negalavimai ar ima grasinti papildomi kilogramai, pats organizmas yra nusiteikęs visko kas gera, būsimai mamai atseikėti kuo daugiau. Kalbant apie tuos pačius „papildomus“ kilogramus , normaliai ir sveikai maitinantis jie neturėtų pakenkti figūrai. Nėštumo laikotarpiu moters organizme gaminasi daugiau hormonų, skaidančių riebalus, todėl pagerėja bendra odos būklė. Oda tampa skaistesnė, matinė. Taip pat besilaukiančios moters organizme suaktyvėja kalogeno gamyba. Šis natūralus baltymas skatina odos elastingumą, prisotina ląsteles amino rūgštimis ir yra laikomas jaunsytės eliksyru.

Visa graži ir spinduliuojanti nauja gyvybe, ar gi tai ne puiki priežastis spindėti ir jaustis nuostabiai?


Komentarai
Naujas komentaras