Dovaldas klausia

Užduoti klausimą

Laba diena,

panelė po pusantrų metų draugystes sako, kad be galo myli, nori bendros šeimos, vestuvių. Išvažiuoja į užsienį porai mėnesių padirbti, grįžta atostogų ir jaučiu, kad kažkas ne taip iš jos pusės yra. O po atostogų nuvykus atgal į užsienį, sako tą patį – kad pasiilgo, myli ir nori vestuvių.

Galiausiai, dar po pusės mėnesio sako, kad be galo myli ir pasiilgo, tada dingsta vakarui ir kitą dieną atsiranda, sako buvo išėjui pasivaikščioti ir toks šaltumas jaučias, o dar po poros dienų sako jau viskas skiriamės, o priežastis, kad nori viena pabūti, bet jaučias iš jos balso, kad ji tikrai nenori skirtis ir pasimetus yra, man atrodo, kad kažkas is psichologinės pusės jai pasidarė. Kai darbas – namai ir daugiau nelabai ką mato ir veikia. Dabar parvyksta atgal kaip ir buvo planuose pasipiršti, bet dabar norėčiau tiesiog susitaikyti, nes man ji pats brangiausias žmogutis, kokį kada turėjau ir be galo ją myliu. Aišku, jei ji nenori, tai labai tikiuosi, kad bus laiminga gyvenime ir be manęs :)

Sunku suprasti, kaip taip per vieną vakarą viskas dingo. Kalbėjausi su jos sese, sake, kad pas psichologą užrašė ją. Tai klausimas toks – ar tikėtina kad dar sueisime ir kad tai tiesiog dėl to kad namai – darbas ir daugiau nelabai kas? O aš jai visišką laisvę buvau davęs, jokių iš viso suvaržymų ar kažko neleidomo.

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Labas. Ar susitaikysi su savo mergina, priklauso nuo daugelio dalykų: nuo jos sprendimo, nuo tavo sprendimo, nuo jos ir tavo veiksmų ir pan.

Įsivaizduoju, kad skirtingų reakcijų iš jos sulaukimas, gali sukelti pasimeto jausmą ir tau. Kai mes dvejojame, iškyla klausimų dėl kito žmogaus, itin svarbu stengtis kiek atviriau pasikalbėti su juo pačiu, o ne su jo artimais žmonėmis, kadangi tik jis gali pateikti teisingiausius atsakymus. Sakai, jog draugė pasidalino savo noru išsiskirti, tačiau tu tarsi jauti, kad kažkas po tuo slepiasi. Nebijok pasidalinti savais jausmais su drauge, pvz.: „Pasakei, kad nori išsiskirti, aš tavo sprendimą priimu, nors tai ir yra man skaudu, tačiau noriu pasikalbėti apie tai plačiau. Jaučiu, kad sakai viena, o jauti ką kita. Ar mano jausmai teisingi ar aš klystu?” Pokalbis su mergina gali padėti atsakyti į tau kylančius klausimus.


Komentarai (4)
Vedžioja tave už nosies bėk rėk ir neatsisuk. Ji jau turi kitą... Buvau ten žinau apie ką kalbi :D
Labas as pats nebaigiu kita karta 1-2 valandas o vidutiniskai apie 1 val nebaigiu kasdiena mylintis taip yra vieniem uztenka 2-5 minutes kitiems keliu valandu.
Galiu padėti ;))
Patariu dažniau mylėtis įvairiomis pozomis, arba dar geriau bandykite paskviesti antrą vyrą tai tada Jūsų vyrui pakils azartas kai matys kad jus mylites su kitu vyru
Naujas komentaras