Tomas klausia

Užduoti klausimą

Nepavyksta susirasti merginos. Jau 5 metai esu vienisas. Vaikstau i pasimatymus, bet nei vienai nepatinku ir santykiu su manimi nenori. Nezinau, ka blogai darau, atrodo, esu normalus, dirbantis, normalios isvaizdos.

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Kartais tikslas susirasti žmogų ilgalaikiams santykiams gali kelti įtampą, kuri trukdo jį pasiekti. Pabandykite sau leisti eiti į pasimatymą, be tikslo sutikti ilgaikį partnerį. Leiskite sau pasimėgauti dabartimi ir nesiekti šio tikslo kurį laiką. Jei atrodo, kad darote kažką blogai, galite pabandyti to pasiklausti žmogaus su kuriuo bendraujate (jei jis linkęs bendrauti). Pvz. pabendravus ilgesnį laiką, pasiūlius ilgalaikius santykius ir sulaukus neigiamo atsakymo, paprašyti grįžtamojo ryšio - kas atsitiko, kad to nenori? Kas manyje, mano elgesyje nepatiko ir pan. Tačiau, šis reikalas yra ganėtinai „slidus", kadangi kiekvienam žmogui gali patikti ar nepatikti skirtingi dalykai. Taip pat, gali nutikti, jog pritraukiate tam tikro tipo žmones (pvz. nenorinčius ilgalaikių santykių nepriklausomai nuo sutikto žmogaus, nemėgstančius tam tikrų savybių, kurias turite ir pan.). Galite išbandyti partnerio ieškoti kituose vietose arba pabandyti atkreipti dėmesį į skirtingus dalykus, nei kaip buvo įprasta per 5 - erius metus.


Komentarai (2)
1. Neklausyk patarimų apie moteris iš moterų. (tik kiti vyrai gali patart kaip elgtis su moterimis).
2. Nustok naudotis soc tinklais bandant susirat kažką daugiau, nei vienos nakties užkarevimą. (taip žinau kad soc tinkluose galima rast ir kažkas labai laimingas, bet tokių mažuma).
3. Pradėk nuo savęs nueik į sporto salę pradėk begiot eik į renginiius, spektaklius susirask sau patinkančia veiklą kur yra kitos lities atstovių kur galima realiai susitikt susipažint.
5. Kai pradedi bendraut su priešinga lytimi nežiūrėk į kiekvieną kalbančia su tavim kaip alkanas vilkas į avį. Užsidėk avies kailį ir į draugių sąraša įdėk visas su kuiom bendrauji. Nebuk draugas, bet turek draugių.
6. Iš savo žodyno pašalink žodį vienišas ir pakeisk žodžiu laisvas, nes vienišas yra nevykėlis, o laisvas yra tas kuris buvo užimtas. Moterys yra labiau linkusios tarpusavy konkuruot ir labiau vertina tuos vyrus kuriuos kitos moterys vertino todėl toks atrodo nereikšmingas žodis kaip vienišas ir laisvas pakečia požiūrį.
7. Tu esi vyras turi parodyt ko nori ypač per pasimatymu nepulk lyst bučiuotis, bet rast proga turi prisiliest kontaktas svarbu "duok delna pažiūrėsiu tavo gyvenimo linijas" prainant prasilenkiant su kitais žmonemis siauresnese vietose praleidi motery į priekį bet tuo paciu metu su ranka jei už nugaros tarsi nukreipi kur eit smuklmenos bet jos padeda.
8. Nubrėžk tam tikras ribas tarkim per pirma pasimatyma ar po jo jokiu bučinių atsisveikinant.
Geriausias atsisveikinimas: Buvo malonu pabendraut gal susirašysim ar susikambinsim. Paskambint susirašyt neskubek duok bent kokias 3 dienas pasikankint.
9. visad tobulinkis visur ir visada pasimatymai knygos nauji užsiėmimai ir skirk tolimesniems pasimatymams tik tiek laiko kiek gali bet turi rast balanca veliau negali skirt per mažai laiko negali skirt per daugg laiko moteriai jei matys kad turi savo gyvenima savo veiklas gali pasiųlyt į jas įsitraukt.
10. Tu esi vyras tai reiskia, kad esi medžiotojas ir savo grobį pasigausi jei ne iš pirmo karto tai iš šimtas pirmo karto ne esmė iį kelinto esmė rezultatas.


Ir taip užaugau be vyriško patarimo ir dalis ką surašiau yra mano asmeninė patirtis bandymu ir klaidu keliu sukaupta. Nors esu vedęs ir vaiką turiu, bet tobulėt visad reik negalima sustot nors ir atrodo, kad jau viskas pasiekta. Nes nežinai kada gyvenimas apsivesr aukštyn kojomis ir reiks viską panaudot ką išmokai.
pirmą kart girdžiu tokias nesąmones,kad per mėnesines galima mylėtis ir nepastoti :D
Naujas komentaras