Renata klausia

Užduoti klausimą

Nesiseka meilėje. Nesu turėjusi vaikino ir esu nekalta. Atrodo, kad vaikinai nekreipia į mane visiškai jokio dėmesio, geriausiu atveju žiūri, kaip į draugę. Nesu nei kažkokia baisi labai, nei ką. Kas su manim negerai?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Kartais galime kelti per didelius lūkesčius, ypač jei dėl kažko jaučiame spaudimą. Pvz. amžius ir lytinių santykių turėjimas, amžius ir partnerio turėjimas, amžius ir vaikų turėjimas, amžius ir nuosavo būsto turėjimas ir pan. Šį spaudimą sukuria visuomenės nuostatos, kurios tikrai nėra tinkamos kiekvienam. Mes esame individualūs ir kuriame savo gyvenimą pagal savas taisykles. Kartais labai stipriai kažko norint, pvz. santykių, ir susiduriant su nesekmėmis jaučiame didelę įtampą, kuri trukdo pasiekti tikslo. Tad, retkarčiais dėl esamos įtampos naudinga savą tikslą paleisti, t.y. pvz. eiti į pasimatymus be tikslo surasti savą partnerį, bendrauti su vaikinais be tikslo užmegzti poros santykius ir pan. Atsipalaidavusi įtampa, kartais suteikia efektyvių rezultatų. Jei jaučiame, kad norime konkrečių atsakymų - tam gali padėti pokalbis tiek su savimi (Savianalizė), tiek su kitu. Save plačiau analizuoti galite psichoterapijoje ar psichologinėse konsultacijose. Taip pat, galite išbandyti atvirą pokalbį su vaikinu, kuris laiko jus savo drauge, tačiau reikėtų tai daryti atsargiai, kadangi kiekvienas vaikinas yra skirtingas, kalbantis su vienu žmogumi, gausite atsakymus svarbius tik jam, bet ne visiems kitiems vaikinams.


Komentarai (1)
Su tavim tai nieko nėra blogai. Pasiėmiau tokia kaip tu 25-26m į žmonas (man tai buvo vienas iš kriterijų moteriai kuria vest norėčiau). Tokių deimantukų kaip tu tai sunku rast brangink ką turi tam kuris tai įvertins.
Naujas komentaras