Lina klausia

Užduoti klausimą

Pastebėjau, kad per mėnesines noras mylėtis padidėja. Ar gali būti, kad menstruacijos kartais gali sutapti su ovuliacija ir tokio sekso metu įmanoma pastoti? Kaip turėčiau elgtis ir, ar galiu saugiai mylėtis kai sergu mėnesinėmis? Ačiū.

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Mylintis per mėnesines pastoti įmanoma, bet tik teoriškai. Praktikoje tai pasitaiko labai retai. Didesnis noras mylėtis per menstruacijas nėra susijęs su ovuliacija, tačiau kai kurios moterys šiuo laikotarpiu patiria itin stiprų norą mylėtis. Orgazmas pasiekiamas greičiau ir trunka ilgiau.Toks noras santykiauti per menstruacijas gali atsirasti dėl atviresnės gimdos kaklelio padėties ir pakitusių hormonų.

Kas liečia saugumą, seksas per mėnesines nėra labai saugus, tačiau medikai to daryti nedraudžia. Nerekomenduojama mylėtis pirmosiomis menstruacijų dienomis, kada kraujavimas būna gausiausias. Taip pat vertėtų žinoti, jog užsiimant seksu šiuo periodu, infekcijos rizika ženkliai padidėja. Tad vertėtų daugiau dėmesio skirti higienai ir švarai. Prieš ir po akto, abiems partneriams rekomenduojama apsiprausti po tekančio vandens srove.

Mylintis per menstruacijas taip pat rekomenduojama pasirinkti tinkamą pozą. Rekomenduotina klasikinė misionieriaus poza, kada vyras būna viršuje. Tokio akto metu po užpakaliu būkite pasidėjusios rankšluostėlį.

Seksas per mėnesines su nuolatiniu partneriu (jeigu abu partneriai sveiki ir neserga jokiomis infekcinėmis ligomis) gali būti saugus ir labai malonus, o vienas didžiausių tokio akto privalumų yra tas, jog galite mėgautis aktu iki pat finalo, nesijaudinant dėl galimo nėštumo!


Komentarai (1)
pirmą kart girdžiu tokias nesąmones,kad per mėnesines galima mylėtis ir nepastoti :D
Naujas komentaras