lina klausia

Užduoti klausimą

Kodėl kai noriu mylėtis su vaikinu man visad skauda ir labai sunku vaikinui įkišt savo daikčiuką, ar gali būti, kad dar esu nepraradusi nekaltybės?

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Skausmo mylintis priežastys gali būti pačios įvairiausios. Skausmas mylintis gali atsirasti dėl psichologinių priežasčių, kai moteris yra dar nepasiruošusi lytiniams santykiams, bijo pastoti ar tiesiog negali atsipalaiduoti. Dėl partnerės jaučiamo streso ir įsitempimo vyrui gali būti sunku įkišti savo daikčiuką. Pasistenkite mėgautis aktu, atsipalaiduokite ir pasitikėkite savo antrąja puse. Taip pat gana dažna problema, kodėl gali būti sunku pradėti lytinį aktą, tai nepakankama lubrikacija. Galbūt nepakankamai susijaudinate ir skausmas atsiranda dėl to, jog nepakankamai natūraliai sudrėkstate? Šiuo atveju rekomenduojame naudoti lubrikantą.

Atminkite, jog skausmas, jaučiamas lytinių santykių metu gali atsirasti ir dėl infekcijos ar kitų ligų, tad būtinai užsiregistruokite vizitui pas ginekologą.

Į paskutinį jūsų klausimą atsakyti sunku, tačiau jeigu mylėjotės daugiau nei kartą, mažai tikėtina, jog vis dar esate nekalta.


Komentarai
Naujas komentaras