Darius klausia

Užduoti klausimą

Sužinojau, kad mergina praeityje užsiiminėjo seksu už pinigus. Tai vyko prieš daugiau nei 5 metus. Nežinau kaip reaguoti? Nemalonu ir kad taip elgesi, pikta, jog slepe. Nezinau, santykių nuteraukti taip pat nenoriu

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Sužinojus dalykus, kurie mums atrodo netinkami ir buvo nuslėpti gali kilti įvairiausių jausmų. Svarbiausia atvirai ir nuoširdžiai savęs paklausti: kaip aš jaučiuosi? ir ką aš norėčiau daryti toliau? Visomis šitomis mintimis pasidalinkite ir su partnere, pasidomėkite kaip ji jaučiasi dėl to, jog jūs tai žinote. Tinkamą atsakymą šioje situacijoje išsiskirti ar ne, galite atrasti tik jūs pats. Jei santykių nutraukti nesinori - tęskite juos. Vadovaukitės savo jausmais, tik apgalvokite kartu su partnere kaip norėtumėte, kad jie atrodytų.


Komentarai (1)
Atsakyk į tokius klausimus sau. Kodėl ji tai darė? Jei atsakymas neturejau pinigu ir reikėjo kas bus jei su tavim bunant finansinė krize ištiks ar galesi su ja gyvent? Ar galesi gyvent negalvodamas apie tuos visus kitus prieš tave buvusius? Ar nori būti tas paskutinis kuriam jau kas liko tas liko? Nemanau kad noresi į žmonas pasiimt. Tai naudokis proga kad free ir nesuk galvos kol sutiksi tą kurią žmona pasidaryt norėsi.
Naujas komentaras