Marius klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, ar yra planetoje moterų, kurioms patiktų analinis seksas ir, kodėl, Jos taip bijo tai išbandyti? Kaip turėtų elgtis vyras, jog pakeistų partnerės nuomonę analinio sekso tema?!

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Sveiki, taip yra ir nemažai. Tačiau nemažai daliai moterų analinis seksas yra nepriimtinas, ar nepriimtinas iki tam tikro laiko. Paprastai moterys analiniam seksui ryžtasi sulaukusios tik 27 - 30 metų. Tad jei merginai yra vos 23 ar kiek daugiau metų, jos tikrai nereikėtų įkalbinėti ar spausti šiam žingsniui. Apskritai, net ir vyresnė moteris gali būti kategoriška analinio sekso klausimu (ypač tada, jei toks aktas nėra priimtinas jos religijai, moraliniams įsitikinimams arba tai galėtų pakenkti pačios moters sveikatai, pavyzdžiui, esant hemorojui). Tokiose situacijose verčiau likite taktiški ir parodykite savo partnerei daugiau supratingumo.

Kitos priežastys yra kur kas paprastesnės ir tinkama informacija, išsakyta specialistų nuomonė spaudoje ar per televizorių bei jūsų argumentai, kodėl norite tai pabandyti, gali padėti pakeisti jos nuomonę bei įsitikinimus!

Taigi, trumpai aptarkime priežastis, kodėl moterys taip bijo analinio sekso ir ką reikėtų daryti, siekiant pakeisti jos nuomonę:

Skausmas. Tai labai objektyvi ir pagrįsta baimė, dėl kurios moterys neretai atsisako analinio sekso. Tad čia nepaprastai svarbus yra pasitikėjimas partneriu. Nuraminkite ją, kad būsite švelnūs ir kantrūs bei įspėkite, jog naudosite lubrikantą (atviri santykiai ir nuoširdus tarpusavio bendravimas taip pat turi labai daug įtakos jos palankiam sprendimui!)

Nešvaru ir ne higieniša. Merginoms švaros ir higienos klausimas tikriausiai yra aktualesnis nei vyrams. Tad jai ji atsisako analinio sekso dėl to, kad tai tiesiog purvina, šį jos įsitikinimą galite nesunkiai paneigti. Internete galite rasti daugybę patarimų kaip tinkamai pasiruošti švariam analiniam seksui!

Sfinkterio (rauko) sutrikdymas. Taip, tai įmanoma, jei analiniu seksu užsiimsite kiekvieną dieną. Stebuklingas analinio kartas kartą ar du į savaitę dar niekam nepakenkė. Juk jūs nesate analinio sekso maniakas?

Stačiokiškas įsitikinimas. Jeigu jūsų mergina neturi kitų moralinių ar religinių įsitikinimų, o analinio sekso atsisako šiaip, nes ji tiesiog yra girdėjusi, kad analinį malonumą patiria tik 1 % pasaulio moterų, atsakykite jai paprastai, kad tas 1 % ir yra tos, kurios pasiryžo tai išbandyti. Su kaprizingais įstikinimai kovoti gali būti sunku, tačiau šiuo klausimu galite ją kiek paspausti ir pabandyti perkalbėti.

Negalima priversti žmogaus daryti to, kas jam yra visiškai svetima ir nepriimtina, tačiau tam tikrais atvejais ir esant tam tikroms aplinkybėmis (pvz., sulaukus palankaus amžiaus), pamėginti perkalbėti partnerę tikrai galima, ir net gi reikia!


Komentarai (1)
Su zmona daznai praktikuojam :)
Naujas komentaras