Vidas klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, be sekso prabuvau gal pora savaičių, tame tarpe - savaitę darbas komandiruotėje, grįžau namo, žmona aišku pasiilgus, tad buvo noras pasimylėt. Ryte iškart erekcija buvo puiki, bet turėjom nueiti į kitą kambarį ir erekcijos jau neteko patirt, nors atrodo ir noras yra ir žmona glamonėjo. Kas gali būt, bet taip jau nepirmas kartas, kad erekcija paveda. Ačiū.

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Sveiki, net trumpalaikių lytinių santykių (masturbacijos) nebuvimas, ypač vyresniame amžiuje, gali pasireikšti įvairiais erekcijos ir potencijos sutrikimais. Todėl gydytojai ir seksologai pataria reguliariai turėti lytinių santykių. Jei tokios problemos kartojasi, vertėtų pasikonsultuoti su specialistu dėl varpos pompos naudojimo. Vakuninis varpos masažas padės priplūsti daugiau kraujo į lyties organus prieš aktą, todėl erekcija bus tvirta, akto trukmė taps ilgesnė ir bus užtikrinta pakankama dubens kraujotaka. Ilgalaikis varpos pompos naudojamas padės užkirsti kelią tokioms problemoms ateityje ,taip pat sumažins prostatos ligų tikimybę ir pagerins seksualinio gyvenimo kokybę.
Naudingos info galite rasti čia: http://prekes.suaugusiems.lt/sex-blogas/vyru-sekso-zaislai/vakuminis-masazas-ne-tik-priemone-varpai-padidinti-130/


Komentarai
Naujas komentaras