Giedrius klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, mano žmona rado mano susirašinėjimus su panom, ir ji ilgą laiką man nieko nesakė. Aš su jom susirašinėjau dėl to, kad norėjosi sekso, bet kai susitardavau susitikti, aš negalėjau žmonos išduoti ir nė karto neišdaviau.

Pas žmoną atsirado depresija. Ir depresijos metu ji man pasipasakojo, kad jau ilgai skaito mano susirašinėjimus su kitom mergom, ji man pasipasakojo kad sekso ji nebenorėjo todėl, kad labai nervuodavosi, paskaičius mano susirašinėjimus, o aš prieš tai nežinojau, kad moteris sekso gali nenorėti nuo nervų.

Aš jai pasipasakojau, kad buvau ištikimas, bandau ją ištraukti iš depresijos, ji man nepasipasakodavo, laikė viską savyje. O jei aš buciau anksčiau žinojęs, kad ji sekso nebenori nuo nervų, aš nesusirašinėčiau su mergom, kaip man ją susigrąžinti???

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Labas. Įsivaizduoju, kaip gali būti painu ir kokių įvairių jausmų gali kilti būnant tokioje situacijoje. Svarbiausia, jog žinai, ko norėtum šiame santykių sunkume pasiekti. Itin svarbu įvardinti savo žmonai, jog nori ją susigražinti. Tokiu atveju išliksi atviras.

Santykių ateitis priklausys ne tik nuo tavo, tačiau ir nuo žmonos sprendimų. Tad šiuo atveju svarbu ne tik apgalvoti savo tolimesnius veiksmus, tačiau ir išsiaiškinti, ką šioje situacijoje norėtų pasiekti žmona. Kad ir kaip gali būti skaudu, tačiau žmona gali priimti ir norėti priešingo situacijos sprendimo nei taviškis, tad naudinga ir apmąstyti, ką daryčiau ir kaip elgčiausi tokiu atveju. Sprendžiant giluminius santykių sunkumus, gali būti naudinga pradėti porų terapija.


Komentarai
Naujas komentaras