Tikrų tikriausias liurbis klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, noriu paklausti, jei ieškau čia merginų, ar esu liurbis? Nekalbant apie tai, kad nepatinku merginoms realybėje, bet ir čia man niekas neatrašo? Net paprasčiausiam "labas" daugelis merginų neatrašo..Taip mano nuotraukos padorios, matosi veidas, esu tvarkingas, bet kažkodėl netraukiu merginų. Iš kur gauti to žavesio? Kaip išmokti flirtuoti su merginomis ir jas sujaudinti net nepradėjus pokalbio?

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Jog ieškote merginų mūsų pažintyse, tai dar nereiškia, jog esate liurbis. Kaip ir realiame gyvenime, taip ir mūsų pažintyse galima sutikti simpatiškų, protingų ir pačių spalvingiausių asmenybių. Čia žmonės susipažįsta, patiria nuotykius, bendrauja, randa bendraminčių, draugų ir tiesiog maloniai leidžia savo laisvalaikį (tiek virtualiai, tiek ir realiai).

Kalbant apie jūsų siekius, panašu, kad jūs čia užsukote vienu ir labai konkrečiu tikslu– susirasti draugę. Tačiau kaip ir tikrame gyvenime, tai ir interneto platybėse, darote tas pačias klaidas. Šios klaidos , vargu, ar yra susijusios su jūsų išvaizda. Akcentavote, kad nė viena panelė nesiteikia atsakyti net į paprasčiausią „labas“. Kodėl? Galbūt todėl, jog kiekviena mergina nori jaustis išskirtine ir nori žinoti, jog ji nebus toji šimtoji ar tūkstantoji, kurią jūs užkalbinote. Tad neskubėkite kalbinti visų jums simpatiškų panelių ir žaisti loterijoje dalinant banalias frazes - nė neverta. Pamatę jums simpatišką merginą pirmiau pagalvokite, ką joje pamatėte pirmiausia, kas jus joje užkabino. Pasidalinkite savo mintimis su ja. Taiklus pastebėjimas, genialus komplimentas (tačiau nuoširdus ir neperspaustas) , tikėtina, sulauks daugiau atsako nei tokios elementarios frazės, kaip "Labas", "Sveikutė", "Kaip sekasi?" ir pan.

Klausiate, kaip išmokti flirtuoti su mergina nepradėjus pokalbio, bet atminkite, kad flirtas tai ne tik kūno kalba, tai yra tikrų tikriausias bendravimas ir menas! Ir visai nesvarbu, ar tas bendravimas užsimezgė tikrovėje, ar virtualioje erdvėje . P.s. jeigu jūsų tikslas yra tik seksas, tada mūsų pažintyse tikėtina, jog surasite sau partnerę, jei kalbėsite be užuolankų.

Tačiau, bet kokiu atveju, jums vis vieną vertėtų pasimokyti tam tikrų bendravimo subtilybių. Užsukite į mūsų chat ar forumą tiesiog pabendrauti. Pasikeiskite mintimis su kitais mūsų portalo nariais, pabandykite įsilieti į bendrą pokalbį, pagvildenkite kokią nors aktualią temą (tačiau liurbiu savęs geriau nevadinkite). Jeigu menkinsite save, tikrai merginos nesusirasite. Išmokite pasitikėti savimi, būkite užtikrinti tuo, ką sakote, nebijokite atrasti savęs naujuose dalykuose ir išbandykite kažką naujo (sportas, knygos, menai, kino filmai, meditacija ir pan.). Pasistenkite gyvenime turėti daugiau tikslų ir pomėgių, būkite atviresni bendraudami.

Bendravimas su žmonėmis kiekvienam mūsų yra nepaprastai svarbus, ir jis yra tiesiog būtinas siekiant užkariauti patinkančio žmogaus širdį. Nors bendravimo ir flirto subtilybių per vieną dieną tikrai neišmoksite, tačiau žingsnelis po žingsnelio,šį meną įvaldyti įmanoma. Kai mokėsite geriau pažinti patį save ir naujai pažvelgsite į jus supančią aplinką, tada pamatysite, jog pats bendravimas gali būti daugiau džiuginantis ir įdomus nei sudėtingas, o pokalbiai su panelėmis rutuliosis tiesiog savaime.


Komentarai
Naujas komentaras