Edma klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, o kaip reikėtų pasielgti mano vietoje, jei žmona labai nori išmėginti svingerių vakarėlį, bet to mes nesame darę? Nežinau net kaip elgtis, ar leisti žmonai tai išbandyti, ar neleisti, ką patartumėte?

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Prieš tai, kol nesame bandę nieko panašaus, jaudintis yra natūralu. Naujos patirtys gali kelti daug klausimų, svarstymų už ir prieš. Tokioje situacijoje itin svarbu kalbėtis su partnere, išsiaiškinant ne tik jos norus, motyvus, jausmus, bet ir pačiam kalbėti atvirai. Pvz. Kaip nusprendei, jog to norėtum? Kaip manai, kas tau ten patiktų / jaudintų? Kas galėtų nepatikti? Visgi, nusprendus leistis į naujas patirtis, nerimą galima suvaldyti įgyjant kontrolės jausmo, tarkime, kartu nustatant tam tikras taisykles (pvz. vienam iš jūsų pajautus, jog tai ne jam — išeisite), aptariant, kas labiausiai neramina ir kaip tai spręsite, kokį elgesį / veiksmus laikysite priimtinais, o ko nenorėtumėt, jog partneris / partnerė imtųsi. Prieš priimant sprendimą, svarbu paklausti savęs: kaip dėl to jaučiuosi? ir tuo pasidalinti su partnere.


Komentarai (2)
Nu paklausk saves ar nori kad tavo žmoną kitas tratintu tada žmonos paklausk ar noretum kad aš su kita tau matant duočiaus ir tada paklauks kas bus kai kuris iš jusų pajus kažka daugiau kuriam nors iš tu vakarėlių dalyvių. O dabar atsakyk į klausimą ar po tokio žmonos pagaidavimo gali ja pasitikėt, kad be tavęs į tokį vakarėlį nenuklys? jei atsakymas galiu pasitikėt tai naivus esi xD
Duok jei pavalgyt :DDDDD
Naujas komentaras