Vainius klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, savo merginai buvau neištikimas su jos drauge, bet tik kartą. Labai dėl to gailiuosi. Norėčiau apie tai jai prisipažinti, bet bijau, kad ji man to niekada neatleis ir mane paliks. Ar man geriau tylėti ir apsimesti, kad nieko nebuvo, ar turėčiau jai prisipažinti apie šį savo nuklydimą? Aš ją labai myliu ir niekada neatleisčiau sau šio žingsnio, jeigu ji nuspręstų mane palikti.

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Kartais gali padėti atsakymai į klausimus, kuo grindžiame savo santykius. Jei šiuose atsakymuose tvyro pagarba, atvirumas, nuoširdumas, tokioje situacijoje reikėtų pasikliauti savo jausmais, kurie skatina tave prisipažinti. Šis sprendimas iš tiesų nėra lengvas, bet kuomet "atsistoji į kito žmogaus batus", dažniausiai supranti, jog ir tu norėtum tiesos, kad ir koks skaudus būtų kito žmogaus sprendimas ją sužinojus.


Komentarai (1)
Tylėk. O dar geriau palik nieko nesakęs kas nutiko. Nu kas nutiks jei pasakysi žinai tu man labai svarbi labai patinki bet va tavo drauge padariau taip netyčia. Ką ji girdės mano vaikinas mane išdave mano draugė mane išdavė ir dar prisipažino kad į snuky patrint kaip pasielgė. o kur buvo smegenys ir baimės kad paliks prieš tai kai draugią jos dariai tada drasu buvo? O kas bus kai yla iš maišo išlys po kurio laiko? Jei nori išlikt oriai, išsiskirk pasakyk kad nematai jos su savimi kaip gyvenimo partnerės, nes nežinai ko nori pats ir nenori jos laikyt prie savęs pririšęs. Iš oradžių pyks bet laikui bėgant ačiū pasakys.
Naujas komentaras