Vainius klausia

Užduoti klausimą

Sveiki, savo merginai buvau neištikimas su jos drauge, bet tik kartą. Labai dėl to gailiuosi. Norėčiau apie tai jai prisipažinti, bet bijau, kad ji man to niekada neatleis ir mane paliks. Ar man geriau tylėti ir apsimesti, kad nieko nebuvo, ar turėčiau jai prisipažinti apie šį savo nuklydimą? Aš ją labai myliu ir niekada neatleisčiau sau šio žygio, jeigu ji nuspręstų mane palikti.

ATSAKYMAS

Suaugusiems.lt

Įprastu neištikimybės atveju ,galbūt, prisipažinimas nebūtų būtinas (jei tai pernelyg neslėgtų jūsų paties), tačiau žinant, jog turėjote santykių su merginos drauge, vertėtų apie tai jai pasakyti. Kaip manote, ar jūsų merginai būtų malonu toliau bendrauti su savo drauge, jei ji žinotų, jog buvote jai su ja neištikimas? Tad būtų teisinga, jeigu suteiktumėte jai pačiai nuspręsti, ar toji draugė nusipelno tolimesnės jūsų merginos draugystės.

Pasakius tiesą, ko gero, atleidimo šansas būtų didesnis, nei tuo atveju, jei apie šį jūsų nuotykį, mylimoji išgirstų iš ko nors kito (pavyzdžiui, pačios draugės). Jei jaučiatės blogai ir tai jus slegia, vertėtų prisipažinti. Nėra nei vieno švento ir be nuodėmės, ir kartais suklysta net patys doriausi žmonės. Duokite jai laiko ir būkite kantrūs,jei atleidimo gali tekti ir palaukti. Tačiau atminkite, kad tikra meilė nugali visus sunkumus!


Komentarai
Naujas komentaras