Lina klausia

Užduoti klausimą

Turiu įtarimą, jog vyras man neištikimas, dažnai po darbo negrįžta, išvažiuoja savaitgaliais, slepia telefoną. –Prispaustas prie sienos sako, jog iššsigalvojau

ATSAKYMAS

Psichologė Monika

Atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėkite apie savo įtarimus, jausmus ir kylančias mintis kartu su vyru. Kartais, kai turime tam tikrus įtarimus, negalime matyti kitos situacijos, t.y. ieškome vien tik įrodymų, jog esame teisūs. Pokalbis gali padėti pamatyti situaciją plačiau, suprasti vyrą ir jo elgesį.


Komentarai (1)
Jei įtari greičiausiai esi teisi, bet padariai esminę klaidą, kad prasitariai apie įtarimus. Nes dabar jis žinos kad įtari ir jei kas buvo slėps viską geriau. Yra keli variantai ką daryt toliau, bet jau čia reik gudrumo ir neklausyk apie atvirus pokalbius nieko neduos, nes tokie žmonės bijo prarast tai ką turi nebent nauji santyliai garantuos kažką geriau. O šiaip paklausk savęs jei sužinosi, kad kažkas yra ar galesi atleist ar kiekviena diena negalvosi kur su kuo ar galesi pasitikėt?
O jei nieko nedarysi ar galesi gyvent ramiai? jei Į abu variantus atsakymas ne bėk ir laiko negaisk nes va laiko turim limitą jei vaikų nera tai daug lengviau tai padayt ir tikekis kitu geresniu santykiu su nauju žmogumi.
Naujas komentaras