Tobulos moterys

Tobulos moterys
4 komentarai
Cenzūruoti
3.28
Komentarai (4)
Pats smagiausias dalykas tai kai moteris su aukštakulniais bando keisti nuleistą mašinos ratą arba įsipikti tepalų į mašiną. :)
Cia prikolas, man nuotaika pakele.
pirma: moterys irgi plinka. antra: vyrai taip pat gali rengtis ir žydra, ir rožine spalva. trečia: vyras nežino kad tai ne jo vaikas nes jo moteris buvo neištikima. ketvirta: pirma gelbsti vaikus, po to moteris, nes jos yra silpnos, ir šiaip, tokie vyrai yra džentelmenai. penkta: restorane jums taip pat mokėt reikia, ir tokios, kurios mano jog nereikia, yra tik prostitutės, ieškančios turtingų vyrų. šešta: vyrai taip pat gali miegot vienoj lovoj ir jų niekas nevadins gėjais. septinta: kalbėjimas neskaičiuojamas kaip užsiėmimas. aštunta: pabandyk palyst po automobiliu sutvarkyt važiuoklę avėdama aukštakulniais; tai yra tiesiog kvaila. lauksiu atsakymo
Turbut moteris kuri parase sita tobulumo lentele visiskai nesupranta zodzio TOBULA reiksmes ir nieko neismano apie vyrus :) 1.Jus tik norite taip galvoti kad NEPLINKATE.2.Siais laikais jau ir vyrai tai gali :)3.Vyram nevisada idomu kieno tai vaikas nes tevas ne tas kuris padaro o tas kuris augina.4.Vyrai gali isgebleti jus ir issigelbeti patys todel jus ir gelbsti.5.Jum nereikia moketi restorane bet jum reikia moketi gaminti valgyti namie neprasciau nei restorane.6.O kuris vyras miegodamas su kitu vyru vienoi lovoi vadinamas Homikais?.7. Vairuoti-kalbeti telefonu?-Vairuoti - dazytis? Ziureti tv ir gaminti? ir visa tai baigiasi katastrofom taip kad 2 dalyku negalit tikrai vienu metu.8.aukstakulniais tik vaikstot kaip stirnos ir nieko daugiau :) o gal Zvejojat?grybaujat? begiojat? statot?lipdot? ir t.t? ne velnio :)
Naujas komentaras