Karūną Jūsų bučiniui!

3 komentarai
Karūną Jūsų bučiniui!
Konkursas pasibaigęs.

Lietuvoje Valstybės diena švenčiama liepos 6-tą – Tarptautinę bučinių dieną. Ar tai tik sutapimas? Žinoma, kad ne! Mums patinka bučiniai, mes juos dieviname. Todėl ir karūnavome Mindaugą tokią dieną, o dabar karūnuosime ir BUČINĮ!!!

Iki liepos 6d. siųskite nuotraukose užfiksuotus savo bučinius. Su lankytojų pagalba kompetentinga komisija išrinks karūnos vertą bučinį. Karūnuotas bučinys bus tinkamai pagerbtas, o jo savininkui atiteks 50Lt vertės dovanų čekis Suaugusiems.lt parduotuvėje!

 

Dėmesio! Skelbiame Veronikos ir Vitalijaus bučinį karališkiausiu, labiausiai tautos įvertintu, komentuotu ir "laikintu". Linkime, kad karališkais bučiniais ir toliau lepintumėte vienas kitą, o nurodytu el. paštu jau keliauja prekės.suaugusiems.lt dovana aistrai ir meilei.

Taip pat, pačia smaikščiausia, juokingiausia ir originaliausia skelbiama neįvykusio bučinio nuotrauka. Lauksime, kol mažoji dalyvė sulauks 18 metų ir sudalyvaus konkurse be mamos :)

P.S. mieli konkurso nugalėtojai, Suaugusiems.lt negali su Jumis susisiekti nurodytu el. paštu, todėl prašome apie save pranešti [email protected]

Konkursinės nuotraukos
Komentarai (3)
O tai kaip tu įsivaizduoji tą 5 žvaigždžių vertą bučinį? :) Manau, čia tokių tikrai yra ne vienas :)
nei vienos geros foto neradau uz kuria skirciau penkias zvaigzdutes :|
bus sunku, labai jau visi grazus buciuokliai :)
Naujas komentaras