Patarimo
Nauja tema
Reikia patarimo man dabar 22 metai nesu gražausias vaikinas pasaulije kuris drekintu merginu kelnaites ar su didziausiu kotu bet taip norisi sekso ir niekaip neiseina pakabinti panos kuri noretu myletis, nesu grieztai nusistates pries rimtus santykius tik dabar ne jie galvoje yra , noreciau paklaust , ar ne naivu tiketis surasti mergina kuri iesko nuotykiu ? ar patys esat ka susirade ?
Atsakyti
tai tikrai parasta . Vakarelis , xebra , mergos , alkoholis , ir naktys uztikrinta ;)
Atsakyti
Pritariu, vakaruska, alkoholis ir sansai dvigubeja, gal net ir daugiau... O jei baliuskos niekas neorganizuoja, tada i kluba!!!
Blogiausiu atveju, jei galva spaudzia, tada per skelbimus begi, uz pinigus rasi tikrai
Atsakyti


neratokiooho rašė: Reikia patarimo man dabar 22 metai nesu gražausias vaikinas pasaulije kuris drekintu merginu kelnaites ar su didziausiu kotu bet taip norisi sekso ir niekaip neiseina pakabinti panos kuri noretu myletis, nesu grieztai nusistates pries rimtus santykius tik dabar ne jie galvoje yra , noreciau paklaust , ar ne naivu tiketis surasti mergina kuri iesko nuotykiu ? ar patys esat ka susirade ?
nuo grozio nedreksta.nuo grazios masinos garantija sudreks
Danga rašė: nuo grozio nedreksta.nuo grazios masinos garantija sudreks
Na nejaugi, Dangut, tau sudrėgsta nuo gražios mašinos

Vitalijus26 rašė: vairuoju BMW e60 sedana . Realiai mergos del masinu nesasi , cia ji yra teisi .
Danga atrodytų jau kaip ir išaugusi iš mergų amžiaus. Gal ne

Nemanau, kad tokiu patarimu tikejosi vaikinas sulaukt... jei turetu gera masina ar e...tai tom pasinaduotu jau..
gal verta butu pasiziureti kokia dama vyresne kuriai retkarciais reiktu berniuko.. rasau tik savo nuomone( prasau nepamokslaut) parasiau tik varianta.
Vistiek vaikinukas 22m gali kazkom sudomint moteri gal lovoje geras... o gal laizo neblogai....sekmes ieskant...
Atsakyti

Vistiek vaikinukas 22m gali kazkom sudomint moteri gal lovoje geras... o gal laizo neblogai....sekmes ieskant...
Barškučiai rašė: Danga atrodytų jau kaip ir išaugusi iš mergų amžiaus. Gal ne
Kai kurios merginos ziuri i automobili nes galvoja, kad ir kisenese ne vejas svilpauja.. o, kad masina i lizinguota ar dar labiau skolinta. Bet del 1nakties kosk gal skirtumas...
lizingas
gal 18-kiniu ir yra tokia svajone , lizingas ir masina , o veliau neturi uz ka taisyt , bravo ;D
Atsakyti

Vitalijus26 rašė: lizingas gal 18-kiniu ir yra tokia svajone , lizingas ir masina , o veliau neturi uz ka taisyt , bravo ;D
Zinok zinau zmoniu virs 30 irgi su suplysusiom kelnem vaiksto bet vaziuoja su BMW o kasko draudimui neturi pinigu..manau ir remontui ne labai..
matai , visokiu yra , visokiu reikia , vieni renkasi automobili pagal savo uzdarbi , ka gali isigyti , ir ka gali islaikyti , kiti pasiema paskolas ir nusiperka BMW ar AUDI is nuajesniu , bet kai ateina laikas remontuoti , ar apsidrausti , tai nebera tam pinigeliu ... o temos autoriui , manau reik biski prasines pro klubus , barus , ir viskas bus gerai :p
Atsakyti
Vitalijus26 rašė: matai , visokiu yra , visokiu reikia , vieni renkasi automobili pagal savo uzdarbi , ka gali isigyti , ir ka gali islaikyti , kiti pasiema paskolas ir nusiperka BMW ar AUDI is nuajesniu , bet kai ateina laikas remontuoti , ar apsidrausti , tai nebera tam pinigeliu ... o temos autoriui , manau reik biski prasines pro klubus , barus , ir viskas bus gerai :p
bare irgi pinigu reikia
Naujas pasisakymas