Kaip atgaivinti santykius?

Happy-Couple-Man-Laughing-People-Grass-Lovers-1838940-1.jpg
 
Kartais imame santykius laikyti savaime suprantamu dalykų, ignoruojame problemas laikydami jas smulkmenomis ir net nepastebime, kaip santykiai ima šlyti. Ar įmanoma santykius atgaivinti? Tai priklauso tik nuo jūsų – įdėję pakankamai pastangų galite tai padaryti. Šiame straipsnyje pateiksiu keletą paprastų patarimų, galinčių padėti sustiprinti santykius ir juos „suklijuoti“.

Kalbėkitės

Būdami kartu ilgą laiką, gyvendami drauge, dalindamiesi bendra rutina kartais pamirštame kalbėtis. Temos, atrodo, išsisemia, pokalbiai apsiriboja primityviomis buitinėmis frazėmis. Kodėl neatgaivinus ir nesugrąžinus ilgų ir įdomių pokalbių į savo gyvenimą. Raskite laiko, įsipilkite po taurę vyno ir kalbėkitės: apie planus, vertybes, tikslus, diskutuokite įvairiomis temomis. Pagyvinsite savo santykius, bei tapsite artimesni vienas kitam.

Nustebinkite vienas kitą

Ar dar prisimenate, kaip stebinote vienas kitą santykių pradžioje? Dovanos, staigmenos, netikėti siurprizai – kur visa tai dabar? Galite susigrąžinti šiuos malonumus į santykius – susitarkite reguliariai vienas kitą pamaloninti maloniomis smulkmenomis, dovanėlėmis ir kitais dalykais, priverčiančiais nusišypsoti. Patikėkite – pasistengti verta: abu imsite jaustis santykiuose laimingesni ir labiau patenkinti vienas kitu.

Turėkite bendrų ritualų

Stiprios poros paprastai turi bendrus ritualus, tradicijas, kurių laikosi ir tai padeda santykius išlaikyti stabilius ir nepaskęsti rutinoje, bei buityje. Kas tai gali būti? Kai kurios poros reguliariai, kartą į savaitę eina į pasimatymus, kai kam tai pusryčiai ir kava į lovą savaitgaliais, yra mėgstančių rengti reguliarias ilgo, jausmingo masažo sesijas vienas kitam. Tai gali būti bet kas, kas patinka abiem ir ką galite daryti reguliariai, paversdami šį dalyką neatsiejama savo santykių tradicija.

Išmokite skirstyti prioritetus

Būtent neteisingas prioritetų dėliojimas, dažnai trukdo santykiams skirti pakankamai laiko ir pastangų. Taigi, abu turite nuspręsti, kiek jums svarbūs šie santykiai ir jei norite juos atgaivinti – turite pastatyti juos prioritetu tarp kitų atsakomybių gyvenime. Nusistatę prioritetus tinkamai, visada rasite laiko partneriui ir mokėsite pasakyti „ne“, ne tokiems reikšmingiems dalykams. 

Stengtis turi abu

Atsiminkite, jog santykius atgaivinti įmanoma, tik to norėti norite abu. Turite susitarti, jog abu dėsite visas įmanomas pastangas, nes jei stengsis tik vienas iš jūsų, pozityvaus rezultato galite ir nesulaukti. Jei vienam iš partnerių visiškai nerūpi, kitas gali verstis per galvą: rezultato vis tiek nebus. Jei jūsų partneris nenori nei piršto pajudinti, kad situacija pagerėtų, verta apsvarstyti ar šie santykiai turi ateitį apskritai.

Gero savaitgalio,
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras