10 smagių faktų apie seksą

pexels-photo-3783607.jpeg
 
Koks yra vidutinis vyro penio dydis? Kur neįmanoma nusipirkti sekso žaisliukų ir net apie juos kalbėti? Kodėl kai kur Japonijoje ant jų piešiami linksmi veidukai? Gaukite atsakymus į šiuos ir dar septynis klausimus, kurių, tikriausiai, dar niekad nedrįsote paklausti!

Pateikiame jums keletą mažai žinomų faktų apie seksą, kurie tikriausiai jus nustebins ar bent jau taps stimulu įspūdingam pokalbiui per vakarienę.

Geriausias vaistas...

Remiantis sekso muziejumi, vibratorius XIX amžiuje buvo naudojamas medicininiais tikslais, siekiant išgydyti moterų „isteriją“. Vibratoriaus sukelti orgazmai padėdavo gydytojams panaikinti su nerimu susijusius isterijos simptomus.

Nusišypsokite!

Spermoje yra cinko ir kalcio. Įrodyta, kad abu šie elementai saugo dantis nuo ėduonies.

Pulk tai daryti

Legendinis sekso žaisliukas „kiškutis“ yra žinomas dėl dviejų dalykų: puikių orgazmo rezultatų ir keisto besišypsančio veido ant jo galiuko. Kalbama, kad besišypsantis veidelis ne kas kita kaip konservatyvių japonų papročių rezultatas. Matyt, japonų vartotojai pasižiūrėjo į jį ir nusprendė, kad „šis sekso žaisliukas per daug panašus į tikrą falą“, tad buvo pridėtas besišypsantis veidelis.

Ar jis matuoja?

Vidutinis penio dydis erekcijos metu yra 12,7 cm, o ramybės būsenoje – 7,6 cm.

Liūdna tiesa

Nors šis faktas apie seksą nėra nei smagus, nei juokingas, tačiau šokiruoja – hemoseksualumas Amerikos psichiatrų asociacijos iki 1973 metų buvo laikomas protine negalia.

Saugokit savo karius

Šiandien valstybė rūpinasi karių gerove, tačiau Antrojo pasaulinio karo metu valdininkams teko rūpintis kiek kitais dalykais. Buvo galima pamatyti brošiūrų ir video su šūkiu: „Nepamiršk – užsimauk prieš įkišant“. Tuo metu daugybė kareivių grįždavo namo užsikrėtę venerinėmis ligomis, o valdžia turėjo išleisti kalną pinigų jiems pagydyti.

Sportuokite

Nemėgstate sporto klubo? Per 30 minučių aktyvaus sekso sudeginsite maždaug 200 kalorijų.

Kaip vilioja!

Burleskos drabužiai yra seksualumo įkūnijimas – pagalvokite apie Ditos Von Teese apdarėlius. Vis dėlto, prieš keletą amžių ši apranga turėjo kiek kitą paskirtį. Remiantis sekso muziejaus informacija, apatinė pūkuota kostiumo dalis buvo sukurta kaip gaktos perukas XV amžiaus prostitutėms. Toks dizaino sprendimas leido paslėpti gaktines utėles ir sifilio simptomus. Jei jūsų draugai rengiasi nuotykiams į palaidu gyvenimu garsėjančius kraštus – nepamirškite jų apie tai įspėti.

Ignoruojamas teisingumas

Honkonge neištikimiems vyrams tenka mokėti ne tik nemažus alimentus kiekvieną mėnesį – išduota žmona gali teisėtai užmušti savo neištikimą vyrą, tačiau tam ji gali panaudoti tik savo rankas.

Pietietiški malonumai?

JAV pietinėse valstijose Alabamoje ir Misisipėje yra uždrausta prekiauti vibratoriais ir kitais sekso žaisliukais.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras