3 mitai apie vyrišką orgazmą

Hot-couple-romance-mood-on-bedroom(2).jpg
 
Vyrų orgazmas, visai kaip ir moterų, susideda iš dviejų komponentų: emocinio ir fiziologinio. Tiek apie vyrų, tiek apie moterų malonumą sklando daugybė mitų. Paneikime tris populiariausius!

Vyrai visada patiria orgazmą. 

Nors sklando mitas, kad orgazmą imituoja tik moterys, vyrai taip pat gali suvaidinti šį malonumą. Nebaigti dėl negalėjimo patirti ejakuliacijos – ne toks jau retas reiškinys. Tokia negalėjimo patirti orgazmo priežastis dažniausiai slypi patologiniuose sutrikimuose. Pavyzdžiui, stuburo periferinės nervų sistemos pažeidimuose. Taip pat negalėjimo patirti orgazmo priežastis gali būti infekcija ar sąaugos. Orgazmo nebuvimas daugeliu atveju yra pagydomas, tereikia laiku kreiptis į specialistus. 

Tikras vyras gali mylėtis visą naktį.

Vienas ar du orgazmai per naktį – vyrams normalu. Atsikelti šlapiuose pataluose, nes per naktį mėgavotės audringu seksu – išpūstas burbulas. Žinoma, yra įvairiausių žmonių ir kiekvieno kūnas yra skirtingas, tačiau tikrai ne visų vyrų erekcija atsinaujina taip greitai ir tai yra visiškai natūralus gamtos dėsnis.

Per greita pabaiga?

Vyrai dažnai išgyvena dėl to, kad per greit baigia. Tačiau priešlaikinė ejakuliacija arba seksas trunkantis tris minutes, nėra jau tokia didelė bėda. Išmokti kontroliuoti ir slopinti orgazmą įmanoma, ir dėl to nė nebūtina kreiptis į gydytojus. Be to, kiekvienas vyras turėtų atminti, kad geras seksas dar nereiškia, kad aktas turi tęstis bent 10 minučių arba trukti per naktį. Daugelis žmonių labai vertina greituką!
 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras