4 pozos seksui su antrankiais

placeholder-title.jpg
 
1 komentaras
Antrankiai – ne tik priemonė suimti nusikaltėlį, tačiau, tai vienas, jau klasika tapusių sekso įrankių. Antrankius privalo turėti kiekviena save gerbianti pora. Siūlome keturias populiariausias sekso pozas, panaudojant antrankius.

Plačiai paplitusi nuomonė, kad antrankiai yra BDMS žaidimų atributas, tačiau neseniai apklausa atskleidė, kad 15% respondentų retsykiais panaudoja antrankius mylėjimosi metu ir mielai praktikuoja tokį seksą

Bet kodėl antrankiai taip traukia vyrus ir moteris? Atsakymas paprastas: partnerio ar partnerės valdymas. Seksologai įsitikinę, kad žmonės, kurie  linkę kontroliuoti ir išsaugoti kitus žmones, sekse mėgsta kontroliuoti savo partnerį. Tą patį galima pasakyti ir apie pasyvius asmenis. Jie taip pat mėgsta panaudoti antrankius ar kitus sekso žaislus siekiant dominuoti. Tai pakelia jų savigarbą.

Nesvarbu, ar jūs norite dominuoti ar kontroliuoti savo antrąją pusę, siūlome jums išbandyti keturias sekso pozas, panaudojant antrankius.

1. Misionieriaus poza

Kaip tai daroma: Moteris guli ant nugaros ir rankas pakelia aukštyn virš galvos. Rankos grandinėse tarp galvūgalio, kojos taip pat prirakinamos, pririšamos pančiais ar grandinėmis prie kito lovos galo. Antrasis partneris ar partnerė ateina  iš viršaus ir pradeda preliudiją pasakant ką nors nešvankaus. 

Kodėl tai malonu? Nepaisant to, kad tokia poza primena prievartos aktą, tačiau toks mylėjimasis gali būti labai romantiškas. Vyras gali stebėti moters krūtis, glostyti ją. Kaip rodo statistika 62% moterų svajoja būtent apie tokį seksą.

2. Priverstinis oralinis seksas

Kaip tai padaryti?  Vyras guli ant nugaros, o jo rankos tvirtai pririšamos ar prirakinamos antrankiais prie lovos. Tada ji apžergia jo veidą, atsukdama jam nugarą.

Kodėl tai malonu? Kunilingą dievina daugelis moterų, o partnerio pavaldumas suteikia savito žavesio. Ši sekso poza taip pat leis paerzinti partnerį, kartkartėmis pabučiuojant ir paglamonėjant jo varpą. Taip pat žinokite, jog kunilingą patinka daryti daugeliui vyrų.

3. Supančiota

Moteris atsigula ant pilvo, o tada kojas pritraukia prie krūtinės. Tokioje padėtyje ji surišama pančiais, ant riešų galima uždėti antrankius, tačiau nebūtina. Svarbiausia, kad nesupančiotumėte jos per stipriai ir, kad tarp kulkšnių ir sėdmenų paliktumėte šiek tiek laisvės (tai nevaržys galimų gilių įsiskverbimų). 

Kodėl tai malonu? Ši poza leis moters dubens organams priplūsti kraujo, kas leidžia patirti didesnį malonumą. Be to visiškas moters bejėgiškumas suteiks dar įdomesnį atspalvį tokiam seksui. Šia poza taip pat galite mylėtis ir analiniu būdu.

4. Kybanti auka

Tokiam seksui, jums prireiks prisukti kablį prie sienos ir prie jo pririšti rankas . Kabėti tokiame aukštyje, kad partnerė ar partneris  negalėtų kojų pirštais pasiekti grindų. Toliau viskas labai paprasta – belieka ją arba jį patenkinti.

Kodėl tai malonu? Ši pozicija puikiai tiks vaidmenų žaidimams, glamonėms, žodžių žaismui. Malonumo ir dar daugiau jaudulio suteiks jei aukai užrišite akis.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (1)
Puikiai! Ar patys bandot ką rašot? Ar bent pagalvojat? 4 pozoj naudojant antrankius garantuotas riešų lūžis, nekalbant apie paviršutinės traumas. Šiaip negalima kabinti žmogaus vien su 2 fiksuojamais taškais (riešais), net jei tai 40 kg panele. Norint išbandyt kažk1 tokio reikalinga speciali įranga, arba įsitikinkite kad jūsų partneris tikrai pasiekia žeme ir gali tvirtai stovėti, kad kai jus sekso metu nugriusyt jam nereikėtu gipsuoti abėju ranku!
Naujas komentaras