6 vyro erogeninės zonos

4891372(1).jpeg
 
Ar tikrai viską žinote apie savo partnerį? Mes neabejojame, kad puikiai jį pažįstate, tačiau ar tikrai pažįstate jo kūną?

Kakta

Galbūt tai ne pirmoji erogeninė zona, kuri šauna į galvą, tačiau ši vieta itin jaudina jį. Galva ir skalpo zona gausi jautrių nervų galūnių, kurios reaguoja į švelniausius prisilietimus, todėl pamėginkite švelniai masažuoti pradedant nuo jo plaukų linijos ir judant link kaktos. Tai aktyvuos dopamino ir seratonino išsiskyrimą, o tai padės jam atsipalaiduoti ir geriau nusiteikti.

Kelių galinė dalis

Toje vietoje gali kiek kutenti, tačiau ši zona labai vertinga, kai stimuliuojama preliudijos metu. Dėl odos švelnumo ir mažo plaukuotumo, ši zona ypač jautri prisilietimams, todėl pamėginkite braukti ratais ypač švelniai. Taip įkaitinsite jį prieš ar per pagrindinį įvykį.

Ausys

Pasak sekso edukatorės Amy Levine jo ausys yra „dažnai pamirštamos, o ši zona gali nuraminti ar sujaudinti“. Švelnios glamonės ar jūsų iškvepiamas šiltas oras į ausų zoną gali padidinti jo susijaudinimą. Taip pat švelnus suspaudimas toje vietoje, kur jo speneliai susijungia su veidu, gali išvaryti jį iš proto.

Pėdos

Vyrai dievina pėdų masažą. Taip pat, pasak refleksologijos, spaudžiant kulnus galima padidinti seksualinį susijaudinimą. Mūsų pasiūlymas? Po to, kai numausite jam kojines, naudokite masažo aliejų.

Akių vokai

Dėmesys jo akių vokams yra puikus būdas nuteikti jį mylėtis. Tegu jis užsimerkia, o jūs švelniai judėkite pirštais per jo akių vokus, prieš pradėdama bučiuoti. Jo užmerktos akys leis jums kontroliuoti ir tai jaudins jus abu!

Prostata

Galutinis malonumo taškas, daugeliui vyrui, yra prostata, tačiau nederėtų vengti jos stimuliacijos. Prostatos masažas gali stipriai pagerinti jo malonumą įžangos ir pačio akto metu. Prostatos masažas (žinoma, su kūnui saugiu ir lengvai valomu masažuokliu), gali sukelti patį intensyviausią orgazmą, kokį tik jis kada juto, todėl nėra jokios priežasties to neišmėginti.

Ir žinoma, penis

Žinoma, nėra netikėta jo erogeninė zona. Jo penis akivaizdžiai pati jautriausia erogeninė zona, kai kalbame apie malonius pojūčius.

Pažinodama jo kūną ir žinodama kur, kaip ir ką masažuoti ne tik suteiksite malonumą, bet garantuotai gausite tą patį atgal!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras