7 sekso duše iššūkiai: kaip juos įveikti?

518.jpeg
 
Visą laiką manėte, jog seksas duše – tai puikus būdas paįvairinti nusistovėjusį seksą? Taip, žinoma, tikra tiesa! Tačiau kartais, įvairesnis seksualinis gyvenimas ir prausimasis dviese nebūtinai turi reikšti audringus ir šlapius prisiminimus. Priešingai nei mylintis lovoje, seksas duše gali turėti ir neigiamų aspektų. Vienas neatsargus žingsnis ir štai, greitoji jau čia, o jūs dar ilgai negalėsite užsiimti jokia fizine veikla dėl patirto kojos lūžio. Nereikia atsisakyti šio malonumo – pasimylėti vonios kambaryje, verčiau įsidėmėkite galimas rizikas ir pasiruoškite jas įveikti.

1. Nepaslysti!

Lengviau pasakyti nei padaryti. Tik per kino filmus spontaniška sekso scena duše atrodo tokia erotiška ir tuo pat paprasta. Jeigu jūs nuspręsite atkartoti tokį romantišką epizodą iš kino filmo, verčiau jau duše ar vonioje padėkite specialų neslidžios dangos kilimėlį. Nesijaudinkite, jis tikrai vaizdo nesugadins. Vienas slystelėjimas ir jūsų romantiškas vakaras greičiau jau primins ne romantinį kiną, o smagų epizodą iš tragikomedijos .

2. Muilas ten, kur jo neturėtų būti.

Muilas, dušo želė, gali ne juokais sudirginti makšties gleivinę. Kartais, kai kurie muilo komponentai gali sutrikdyti natūralią makšties mikroflorą ir sukelti įvairias makšties infekcijas. Žinoma, putų malonumo nereikia atsisakyti, juk tai taip romantiška. Tačiau stenkitės, kad įvairių prausiklių nepatektų į makštį. Be to, jums reikėtų vengti higieninės kosmetikos sąlyčio su akimis.

3. Jūs esate po vandeniu, bet drėgmės vis vien trūksta.

Paradoksalu, tačiau lytiniai santykiai vonioje nereiškia drėgnesnio sekso. Vanduo nuplauna viską, įskaitant ir natūralias išskyras. Tad užsiimant seksu duše rekomenduojama naudoti silikoninį lubrikantą. Atminkite, jog silikoninių lubrikantų negalima naudoti kartu su silikono žaislais.

dušas, seksas

4. Karšto vandens pavojai.

Dušas – puiku.Tačiau nėra tokios taisyklės, jog seksas vonios kambaryje būtinai turi prasidėti po bėgančiu vandeniu arba karštoje vonioje. Juo labiau, jog karštas vanduo gali ženkliai sumažinti visą entuziazmą, sukelti kraujo spaudimą, atimti jėgas ir panašiai. Tam, kad pasimylėti vonioje, vanduo nė nebūtinas. Užklupkite savo partnerį dar apsirengusį  ir tiesiog pasimylėkite. Verčiau dušą pasitelkite po visko ir nuplaukite savo nuodėmes kartu. 

5. Sekso pozų pinklėse.

Kai abu partneriai stovi po tekančio vandens srove, atrodo, vienintelė sekso pozicija, kuria galite pasimylėti, tai stovint, tačiau atminkite, jog sekso poza, kada ji kojomis apsiveja jo juosmenį (partneris laiko ją už sėdmenų prirėmus prie sienos) nėra vienintelė. Jūs galite tai daryti ir iš nugaros. Panašiai kaip ir mylėdamiesi šuniuko pozoje, tačiau stovėdami. Tokia kamasutros poza bus kur kas saugesnė, nes mylimieji  turės galimybę šiek tiek pasilenkti į priekį ir  nesunkiai galės rankomis pasiremti į sieną. Tai suteiks daugiau stabilumo.

6. Prezervatyvai nerekomenduotini.

Jau minėjome, kad vanduo nuplauna viską. Tad labai tikėtina, jog tokia drėgmė gali pakenkti ir prezervatyvui (visai kaip ir muilo, dušo želės ar šampūno sudėtinės dalys). Tad jei mėgstate mylėtis vonioje, geriau apie prezervatyvus pamirškite ir rinkitės kitas kontracepcijos priemones. 

dušas

7. Vis nauji vonios atradimai.

Širdyje mes visi esame išdykę vaikai  ir žaislus į vonią mėgstame neštis nuo pat mažų dienų. Kodėl būdami suaugę negalime to padaryti? Pirmyn, pasitelkite vonios žaislų arsenalą! Naudokite vandeniui atsparius sekso žaisliukus. Taip pat nepamirškite ir lubrikanto!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras