8 priežastys, kodėl rytiniam seksui turėtumėte pasakyti TAIP

pexels-photo-3756354.jpg
 
4 komentarai
Tikriausiai niekam nereikia priminti, kad pusryčiai – svarbiausias dienos maistas. Vis dėlto, dauguma juos praleidžia, pasiteisindami dietomis, laiko taupymu ar būna tiesiog per sunku atsikelti.

Žinoma, galima tuos pačius pasiteisinimus pritaikyti ir rytiniam seksui. Nors geras rytinis paišdykavimas lovoje – tiesiog nuostabus, bet dažnai tinginystė paima viršų. Dėl to pateikiame sąrašą, kodėl rytinis seksas – svarbiausias:

Jis jau kietas

Kas nori prasidėti su glamonėmis ir bučiniais? Tikrai ne jūs! Jūs per daug civilizuota, kad prasidėtumėte su rytiniu įkvėpimu. Ne, pone! Tačiau su aušra jis jau nekantrauja eiti. Jūs tiesiog turite leisti jam jus įkaitinti, o tada leiskite jam užšokti ant viršaus. Jis bus laimingas galėdamas joti ant jūsų, kol jūs sėdėsite patogiai atsirėmusi į pagalvę ir atsipalaidavusi. Kas sakė, kad rytinis seksas turi būti energingas?

Galite užbaigti tą erotinį sapną

Jūs gulite snieguotoje lovoje iš debesų ant žalios kalno viršūnės. Su jumis nuostabus vyras. Jis lėtai bučiuoja jūsų kaklą, o jo ranka lėtai juda jūsų šlaunimi – o tada suveikia žadintuvas. Nesikelkite, išjunkite signalą ir atsiduokite savo fantazijoms. Likite užmerktomis akimis ir užbaikite savo seksualų sapną kartu su taip pat apsimiegojusiu partneriu.

Tai puiki rytinė mankšta

Niekas nemėgsta keltis anksti, reguliariai važinėti į sporto klubą ir iki mirties prakaituoti ant purvino bėgimo takelio. Nė vienas iš tikrųjų nenori prieš darbą pakliūti į sporto klubą. Vis dėlto, kas turi laiko suderinti treniruotes su užimta darbo diena? Problema išspręsta! Galima gauti tų endorfinų ir mylintis su partneriu sudėtingomis pozomis. Neužmirškite prieš tai pasirąžyti... Na, arba naktį prieš tai.

Įgaukite natūralaus rytinio spindesio

Nereikia odos tepti brangiais kremais, kad ji ryte atrodytų sveika ir gyva. Po trumpo rytinio greituko, atrodysite gaivaus veido, žvalių akių ir švytinti visą dieną. Kai žmonės komentuos, kaip gerai atrodote, tiesiog nusišypsokite. Jie supras.

Tai suteiks jums tai, apie ką galvosite visą dieną

Darbe nuobodu? Esate palaidota skaičiavimuose? Bloga nuo klientų? Pykstate ant viršininko? Esate nepatenkinta savo asistentu? Jus išsekino susitikimai? Esate nepatenkinta alga? Praleidote pietus? Perdegėte? Viskas įgriso iki gyvo kaulo? Pagalvokite apie nuostabų rytinį seksą, kuriuo užsiiminėjote dar šįryt. Atsimenate? O, taaaaaaaip, štai šypsena ir vėl veide!

Seksas geresnis, kai šviesu

Jei lovoje esate drovi ir dažniausiai mylitės tamsoje, sujaukite nusistovėjusią tvarką įleisdama šiek tiek saulės šviesos. Atsargumo dėlei, abu išsiimkite kontaktinius lęšius ir nusiimkite akinius. Prislopinti ankstyvo ryto spinduliai yra dėkingi, o vitamino D dozė padės palikti kuklumą tamsoje.

Vis tiek neinate į dušą

Nėra jokios priežasties daryti to vakare, jei einate į dušą ryte. Net geriau? Sutaupykite laiko ir pasimėgaukite seksu duše! Galite elgtis nešvariai ir tuo pat metu būti nuplauti. Tai itin pakraus jus rytinei dienotvarkei ir vienu šūviu nušausite du zuikius.

Tai sveika proteinų dozė

Todėl, kad, jeigu netyčia nebuvo aišku... Mes turėjome omeny maistą, ar ne?

 
fantazijos
Komentarai (4)
:)
normalus straipsnis ir tai liuks dalykas
Skita pirmiems dviems komentatoriams. Jei neturite ka rasyti, geriau is viso nersayti.
O rytinis pasimylejimas yra nerealus dalykas, tik vat keblumas yra vienas, didzioji dauguma lietuviu yra miegaliai :(
šūdstraipsnis
Naujas komentaras