Aistringas seksas ne lovoje!

__opt__aboutcom__coeus__resources__content_migration__brides__public__brides-services__production__2018__06__01__5b1153bf93e5064f4d8bea45_Baylee20Dennis20Photography-5c9bd420663e4e9b97af902078ee610d.jpg
 
6 komentarai
Daugelis šeimyninių ir ne tik šeimyninių porų svajoja atsiduoti meilės malonumams ne savo lovoje, o kurs nors kalnų trobelėje arba traukinio kupe. Seksologai, apklausę keletą šimtų žmonių, išsiaiškino, kad apie 70 proc. tvirtina, kad vienas įsimintiniausių sekso atveju yra neplanuotas seksas visiškai neromantiškoje vietoje.

Specialistai tvirtina, kad ačiū galime pasakyti išsiskyrusiam adrenalinui ir baimei, kad pora bus užklupta. Jei jūsų jausmai šąla, seksologai rekomenduoja meilę nestandartinėse vietose.

Sauna arba pirtis

Karštas garas, susivėlusios mintys ir apnuoginti kūnai šalia gali užaštrinti seksualinius norus. Aistringam seksui pirtyje gali padėti ir aromatizatoriai – tereikia tik ant įkaitintų anglių užpilti žolelių nuovirą arba pirties suolelius ištrinti aromatiniais aliejais. Tai suteiks papildomų emocijų.

Vis dėl to mėgaukitės tuo atsakingai. Nes žmogaus širdies ir kraujagyslių sistema veiks kaip intensyvios treniruotės metu. Jokiais būdais nepiktnaudžiaukite seksu vonioje, jei nenorite rimtų ligų ir negalavimų.

Traukinys

Traukinio ratų dūžiai, lengvas lingavimas veikia romantiškai. Laiko – pakankamai, o žiūrėti į tą patį peizažą už lango – nuobodu. Gal pats laikas skirti daugiau dėmesio antrajai pusei? Svarbiausiai, kad savo kupe jūs būtumėte vieni, nes nekaip pasirodysite prieš savo kaimynus.

Šiuo atveju nesklandumai gali kilti dėl to, kad traukinys gali staiga sustoti, o tai – tiesiausias kelias į traumas. Be to, kupe lovos pritaikytos ramiam miegui, todėl elkitės šiek tiek atsargiau, o ir pločio gali abiems neužtekti. Galima būtų patikėti savo kūną staliukui – jis turėtų būti gana tvirtai pritvirtintas. Daugelis porų keliauja į tualetus ir ten mėgaujasi vienas kitų. Tačiau čia laukia ne itin palankūs pojūčiai: kvapas, ankštumas ir kitos buitinės smulkmenos.

Automobilis

Kaip teigia amerikiečiai 60-ajame dešimtmetyje beveik 30 proc. visų jaunų žmonių neteko nekaltybės būtent automobilyje. Salono oda, lengvas benzino kvapas svaigino galvą ne mažiau nei taurė šampano. O ir rimtas vairuotojas-vyras – puikus mokytojas nepatyrusiai amerikietei merginai. Kodėl gi neatsidavus į patyrusio mačo rankas?

Pavojai automobilinio sekso metu slypi štai čia: jūs gali užklupti itin nepatogioje situacijoje. Galima naudotis mašina, kurios stiklai stipriai užtamsinti, tačiau keistas mašinos judėjimas pritraukia žmones pažiūrėti, kas gi čia vyksta. O ir salono dydis ne visuomet toks, kad pasimėgautumėt norimomis pozomis. Žinoma, jei tai ne „Rolls-Royce“. Labai svarbu neužmiršti užtraukti rankinį stabdį, nes gali taip atsitikti, kad automobilis pradės riedėti nuo kalniuko – o čia jau prasidėtų tikras veiksmas... Beje, jokiais būdais nejunkite „avarinio“, kadangi atsiras tokių, kurie norės jums padėti. O juk tokiu „remontu“ jūs norėtumėte pasirūpinti patys.

Lėktuvas

Kvapą gniaužiantis seksas laukia jūsų 10 km aukštyje tarptautiniame lėktuve! Tie, kas bijo aukščio labiau nei savo pakeleivės, užsiimti seksu – geriausia išeitis iš situacijos. Po jumis išsidriekę miestai ir kaimai, o jūs – ant savo malonumų bangos. Tačiau esminis klausimas, kur užsiimti seksu. Daugelis, vėlgi, eina į tualetą. Nors ten ir ankštoka, tačiau įspūdžiai bus nepakartojami. Tik įsivaizduokite, kad po jumis bedugnė ir seksas bus vertas fejerverkų.

Pavojai čia gali slypėti, jei prasidės turbulencija ar pateksite į oro duobę. Tokiu atveju jūs staiga galite atsidurti visiškai kitoje pozoje su sulaužyta nosimi ar koja. Žmonėms, sergantiems hipertonija, gali prasidėti kraujavimas dėl aukščio svyravimo. Todėl geriausiai užsisekite, palįskite po pledu ir padirbėkite rankomis. Tikrai turėsite ką prisiminti senatvėje...

Miškas arba laukas

Lengvas vėjelis, paukščiukų čirenimas, šviežias oras, minkšta žolė – kas gali būti geriau už tokią romantišką atmosferą. Tai jaudina ir žadina aistringus norus pasiduoti seksualiniams žaidimams. Miško gėlės apsuka galvą savo kvapais, o nugarą kutenančios samanos suteikia teigiamų emocijų sekso metu su mylimu žmogumi. Galima žiūrėti į mėlyną dangų ir matyti kaip Amūro strėles nešioja išdykę žiogai.

Tiesa, miškas ir laukas – vietos, kur seksu užsiimti galima labai apdairiai. Juk galima netyčia atsigulti ant skruzdėlyno arba būti sukąstam uodų. O ir sausos šakelės ant žemės gali sugadinti romantišką nuotaiką. O ką jau kalbėti apie grybautojus... Pagalvokite, ar tikrai jie to ieškojo miške. Tikriausiai ne. Todėl prieš užsiimant seksu, reikia gerai išsirinkti aikštelę ir apsidairyti aplink.

 
fantazijos
Komentarai (6)
traukinio kupe super :)
tai ko meginos nori ka.
mmmmmmmmmmmm]
;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]];]m
Panoramkej ant masinos kapoto, ech kaip gera buvo :)))))
ipac gerai seksas grynam ore arba prie upes,ezero ar juros ;)
Naujas komentaras