Analinis seksas - malonumas abiems

img_lace-1171831_1280.jpg
 
7 komentarai
Daugumai vyrų analinis seksas yra tikra svajonė, tačiau dažnai jų partnerėms tai visiškas tabu. Kodėl vyrai taip trokšta analinio, o moterys dažnai nenori apie tai net kalbėti?

Priežastys, dėl kurių vyrai nori analinio

Kitoks pojūtis

Kalbant apie pojūčius, tarp vaginalinio ir analinio sekso yra didžiulis skirtumas. Vyrui - tai siauresnis, labiau varpą apgaubiantis pojūtis, todėl ir patiriama stimuliacija yra kur kas intensyvesnė. Visgi moterys dažnai yra nusiteikusios prieš analinį iki tol, kol išbando. Dvigubas įsiskverbimas jai gali atverti naujus orgazmo horizontus ir tik patyrus tai, galima suprasti koks tai jausmas.

Tai jo erotinė fantazija

Kiekvienas žmogus svajoja apie neįprastą seksą ir mintimis mylisi pačiais įvairiausiais būdais ir pozomis. Analinis seksas yra viena nekalčiausių sekso rūšių, o šios fantazijos įgyvendinimas ne toks jau ir sudėtingas dalykas, jei tik su tuo sutinka ir partnerė.

Ji to atsisako

Analinio sekso troškimą galima prilyginti vyrų medžioklės instinktui. Tik skirtumas tas, jog suvedžiojus moterį ir žinant, kad ji yra jo, vyro sekso poreikis gali ženkliai sumažėti. O štai analinio sekso troškimą gali patenkinti tik atitinkama seksualinė patirtis.

Būti pirmam

Vargu ar įmanoma sutikti brandžią nekaltą moterį, tačiau analinį seksą praktikuojančių moterų yra kur kas mažiau. Tad ar nesmalsu būti pirmam ir suteikti moteriai neapsakomą malonumą patenkinant ją kitaip?

Kai kuriems tai lyg trofėjus

Vyrišką seksualinę patirtį būtų galima prilyginti moterų manijai drabužiams bei batams. Net jeigu jam ir nepatiko tokia praktika, jis tokį įvykį būtinai įrašys į savo seksualinių pasiekimų sąrašą.

Kodėl moterys nenori užsiimti analiniu seksu?

Analinis seksas gali būti malonus abiem partneriams, tačiau dažna moteris to atsisako. Dažniausiai tai nutinka dėl šių priežasčių:

 • Skausmas. Moterys dažnai nenori užsiimti analiniu seksu, nes tai asocijuojasi su skausmu. Taip, žinoma, gali nutikti, jei naudojamas per mažas kiekis lubrikanto. Taip pat kai kurias gąsdina varpos dydis.
 • LPL. Nors lytiškai plintančiomis ligomis galima užsikrėsti mylintis ir vaginaliniu būdu, analinis seksas riziką padidina, tad vertėtų naudoti prezervatyvą.
 • Pirmenybė – vaginalinis seksas. Kai kurios merginos nesupranta vyro noro skverbtis būtent į analinę angą ir pirmenybę teikia vaginaliniam aktui.
 • Higiena. Dažnai moteriai analinis gali atrodyti paprasčiausiai nehigieniškas ir kelti nemalonius jausmus.
 • Sveikatos problemos. Kartais dailiosios lyties atstovės baiminasi dėl galimų sveikatos sutrikimų ateityje.
 • Tai ne jai. Yra moterų, kurios neįsivaizduoja savęs, užsiimančios analiniu seksu, nepaisant nieko.

Kaip įkalbėti merginą išbandyti analinį?

Nauji potyriai vienoms tampa tikrų tikru atradimu, kitos, patenkinusios smalsumą, juos mielai užmiršta. Ir vis dėlto svarbiausia – žengti pirmąjį žingsnį ir pabandyti. Tiesą pasakius analinis seksas nėra malonumas, kuriuo mėgaujasi vien vyrai. Apie 75% moterų pačios turi slaptų norų tai išbandyti, ir net 82% moterų teigia, jog mėgsta analinį seksą ir reguliariai juo užsiima su savo partneriu. Bėda slypi pirmajame karte – jis gali būti išties nemalonus ir gąsdinantis potyris.

Pradėkite nuo pokalbio

Gali būti, kad jums atrodo, jog partnerė nenori užsiimti analiniu seksu, tačiau ar kada bandėte jos to paklausti? Prisiminkite, jog ne visi esame drąsus, ypač, kai reikia išreikšti savo seksualinius troškimus. Jūs turite inicijuoti dialogą šia tema. Pradėkite iš tolo: paklauskite, ar ji viskuo patenkinta lovoje? Ar turi kokių slaptų užgaidų, fantazijų? Gal norėtų išmėginti kažką naujo? Jei taip, tačiau tai nėra analinis seksas, tuomet būkite džentelmenas ir patenkinkite jos norus pirmiau. Kai ateis laikas, užsiminkite, jog jau kurį laiką apie tai galvojate ir kad analinis seksas jus itin vilioja.

Pabandykite ją įtikinti

Nėra nieko blogo, jei bandysite įkalbėti moterį išbandyti šią naujovę, jei po pirmo pokalbio ji neliks sužavėta. Santykiuose svarbu kompromisai ir vienas kito supratimas. Paklauskite, kodėl ji to nenori? Kas tam trukdo? Baimė? Įsitikinimai? Nepasitikėjimas? Priklausomai nuo to, koks bus atsakymas, bandykite išspręsti problemą ir rasti abiems tinkamą sprendimą.

Darykite tai subtiliai

Jei manote, kad įprasto vaginalinio sekso metu jums pakaks „netyčia” kyštelėti ten, kur negalima (bet norisi), tuomet, greičiausiai, apie antrą bandymą galėsite tik pasvajoti. Brutalus savivaliavimas niekada nepriveda prie norimo rezultato. Jei ketinate tęsti įtikinėjimą veiksmais, tuomet darykite tai labai atsargiai. Sekso metu ištraukite penį iš vaginos ir lėtai nuveskite prie išangės. Tik nestumkite į vidų, o tiesiog švelniai vedžiokite ratus aplinkui ir baksnokite. Leiskite suprasti, kad tikrai to norite. Be to, ties analine anga yra daugybė jautrių nervų galūnėlių ir, jei moteris tinkamai susijaudinusi, ji patirs didžiulį malonumą.

Tinkamai pasiruoškite

Jei gausite sutikimą analiniam seksui, būtina tam tinkamai pasiruošti. Tam, kad merginai kuo mažiau skaudėtų pirmojo karto metu, visų pirma reikia parinkti tinkamą vietą ir laiką. Tai be galo svarbu, nes bet kokie dirgikliai gali, tikrąja to žodžio prasme, užspausti jos išangę. Pasirūpinkite, kad jums niekas netrukdytų, kad aplinka būtų jauki, švari ir šilta. Taip pat iš anksto pasirūpinkite prezervatyvais ir lubrikantu. Pastarojo reikės daug, tad rekomenduojame pasirūpinti keliais buteliukais.

Pirmas kartas

Būkite švelnus. Pirmasis kartas skirtas jai, o ne jums. Visas dėmesys pirmojo įsiskverbimo metu turėtų tekti jos reakcijai, žodžiams ir veiksmams. Kai išgirste aimaną, kuri reiškia skausmą  – atsitraukite. Pradėkite iš naujo. Sunkiausia yra įskverbti galvutę, nes dažniausiai tai pati plačiausia penio vieta. Tai gali užtrukti išties ilgai, tad apsišarvuokite kantrybe ir rūpestingumu. Tačiau visa tai atsipirks, kai vieną dieną pats išgirsi žodžius: „Brangusis, gal vėl norėtum analinio?”

Analinio sekso mitai

Analinis seksas visada kelia daug aistrų. Nemažai daliai žmonių analinis seksas yra visiškai nepriimtinas ir jie niekad neketina juo užsiimti. Tačiau dalis jų nevengia pareikšti savo nuomonės apie tokį seksą. Taip ir gimsta įvairiausi mitai.

Tai skausminga. Analinio sekso metu tikrai neturi skaudėti. Nemažai merginų atranda, jog analinis seksas yra malonus ir net patiria orgazmą jo metu. Skausmą tokios sueities metu sukelia per didelis skubėjimas, susijaudinimo ir pasiruošimo trūkumas. Todėl neskubėkite, naudokite labai daug lubrikanto ir nesistenkite iškart sutalpinti viso penio. Pradėkite nuo pirštų ir smulkių analinių žaisliukų. Ir, žinoma, atsipalaiduokite.

Jei skaudėjo vieną kartą, skaudės visada. Gan dažnai nutinka taip, kad merginos nusprendžia išbandyti analinį seksą, tačiau vos tik pajutusios skausmą nusprendžia, kad gana, daugiau to nereikia. Tačiau gali būti, kad skausmą pajutote tik todėl, kad padarėte anksčiau paminėtas klaidas. Todėl galbūt verta geriau pasiruošti ir pabandyti dar kartą.

Tik laisvo elgesio merginos užsiima analiniu seksu. Gan dažnai žmonės analinį seksą asocijuoja su ištvirkimu ar net prostitucija. Tačiau tuo užsiima ir daug paprastų porų. Išbandyti analinį seksą veda ne ištvirkimas, o natūralus žmogiškas smalsumas išbandyti ir patirti daugiau.

Vyras tavęs nebegerbs. Manai, kad jis gaus tai apie ką svajojo, tačiau po to tu jam tapsi nebeįdomi ar neverta pagarbos? Taip, retkarčiais taip gyvenime nutinka (kaip ir po bet kokio kitokio sekso). Tačiau tik ne sveikuose ir harmoninguose santykiuose. Tokiuose santykiuose vyras tai priims tik kaip dar vieną jūsų seksualinio gyvenimo komponentą. O nauja patirtis galbūt tik dar labiau jus suartins.

Išbandęs analinį seksą, vyras vien tik jo ir norės. Taip, kai kuriems vyrams analinis seksas yra malonesnis, kadangi analinė anga yra siauresnė, todėl penis labiau stimuliuojamas. Tačiau dauguma vyrų nenustoja mėgautis vaginaliniu seksu. Tuo tarpu analinis seksas tampa tik būdu retkarčiais paįvairinti seksualinį gyvenimą.

Tai sukelia fizinę žalą. Jei mylintis nepersistengsite: atliksite viską neskubėdami, švelniai, naudodami daug lubrikanto ir tokiu būdu mylėsitės tik retkarčiais, didelė tikimybė, kad tai nesukels jokios žalos. Žala įprastai padaroma tuo atveju, kai veiksmai atliekami grubiai, skubant ir nenaudojama pakankamai lubrikanto.

Tai labai nešvaru. Dažniausiai manoma, kad analinio sekso metu kyla rizika gausiai išsitepti. Tačiau ištikro reikia žinoti, kad beveik niekas iškart prie analinio įėjimo nesikaupia, tad ten yra švariau, nei manote. Todėl užtenka tik švariai apsiprausti ir išsituštinti, jei jaučiate gamtos šauksmą. Žinoma, idealios švaros ten taip pat nerasite, todėl niekada nekiškite penio į vaginą tik ištraukę jį iš analinės angos. Taip pat iškart po analinio sekso apsiprauskite.

Gydytojų nuomonė apie analinį seksą

Pasak seksologų, analinį seksą šiandien galima pelnytai laikyti klasikinio vaginalinio sekso konkurentu. Yra moterų, kurios apskritai tik analinio sekso metu patiria savo pirmąjį orgazmą. Tiesa, pastarųjų – nedaug.

Psichologai tikina, kad lytinio gyvenimo įvairovė, kai partneriai ieško naujų pasitenkinimo ir vienas kito pamaloninimo būdų, yra itin svarbi poros ir šeimyninių santykių gerovės dalis. Taigi jei abiems partneriams smalsu išbandyti naujas artumo formas, o visokeriopi eksperimentai teikia abipusį malonumą ir įkvepia aistros intymumo akimirkoms, tai – sveikintina praktika.

Tačiau esama ir medikų, kurie kalbėdami apie analinį seksą įvardija daugiau neigiamų nei teigiamų argumentų. Tai – proktologai, kurie perpėja, jog be teikiamos psichologinės naudos ir malonių fizinių pojūčių, analinis seksas gali susilpninti tiesiosios žarnos raumenis, taip pat tapti hemorojaus išsivystymo priežastimi. Analinis seksas taip pat gali pertempti tiesiosios žarnos sieneles, kas sukelia viduriavimą, vidurių užkietėjimą arba išmatų nelaikymą. Be to, tokia lytinių santykių forma gali išprovokuoti lytinių organų infekcinius susirgimus. Ar tai reiškia, kad turėtumėte visiškai atsisakyti tokio artumo? Nebūtinai. Tačiau imtis atsargumo priemonių – labai svarbu. Taigi ką pataria proktologai?

 1. Analinio lytinio akto metu būtina naudoti specialiai tam skirtą lubrikantą – tai ne tik suteiks daugiau komforto, bet ir šiek tiek apsaugos nuo galimų traumų ir pažeidimų.
 2. Analinis įsiskverbimas neturėtų būti labai gilus, todėl jei penis – didelis, verčiau atsisakykite minties sukišti jį visą.
 3. Tokio sekso metu būtinas visiškas partnerės atsipalaidavimas. Jei ji abejoja, ar to nori, nerimauja dėl galimų pasekmių ir apskritai daro tai ne pati norėdama, o tik todėl, kad partneris įkalbėjo pabandyti – verčiau apskritai to nesiimti, nes patirtis veikiausiai bus tik neigiama. Taigi sugundyti, sudominti tokiu seksu – galima, bet daryti spaudimą, kad moteris sutiktų – ne.
 4. Analinis įsiskverbimas turėtų būti labai lėtas, tolygus, be staigių judesių. Jei partnerė prašo sustoti, palaukti ar ištraukti – būtina taip ir padaryti. Pirmą kartą labai svarbu leisti apsiprasti su naujais pojūčiais.
 5. Jei bent vienas iš partnerių pasijuto nemaloniai, ar juolab pajuto skausmą – būtina tučtuojau liautis.
 6. Kad analinis seksas teiktų malonumą ir nepridarytų žalos, rekomenduojama jį praktikuoti 2-3 kartus per mėnesį. Praktikuojant rečiau, pojūčiai, prie kurių priprantama, spėja pasimiršti, ir tenka iš naujo juos prisijaukinti. Praktikuojant dažniau, didėja įvairių nepageidaujamų šalutinių reiškinių rizika.

Kokių klaidų nedaryti?

Analinis – staigmena. Kaip jau minėta, tai būtų itin grubi klaida. Taip sugriautumėte partnerės pasitikėjimą, įžeistumėte ją ir veikiausiai sukeltumėte fizinį skausmą. Po tokios patirties, labai tikėtina, ji nebenorės jokio sekso su jumis.

Nepakankamai lubrikanto. Tai gali sugriauti net ir geriausius ketinimus, todėl pasirūpinkite, kad netoliese turėtumėte lubrikanto, ir nė nemėginkite to daryti duše, vonioje ar baseine. Kai nepakankamai slidu – skauda.

Netinkamas lubrikantas. Lubrikantų yra įvairių rūšių ir tipų. Analiniam seksui geriau rinktis ne taip greit susigeriantį ir ilgai išliekantį lubrikantą, pavyzdžiui silikoninį arba vandens pagrindo, kuris būtų skirtas analiniam seksui.

Per greitai ar per stipriai. Apsiprasti su naujais pojūčiais reikia laiko, todėl skubėti – nepatartina. Susitaikykite su mintimi, kad viskas vyks lėtai, ir kažin ar iš karto suteiks malonumą.

Pamiršti kitas vietas. Ypač klitorį. Moteriai tikrai gali patikti analinis seksas, bet vis dėlto dažniausiai didžiausią malonumą teikia klitorio stimuliacija. Nepamirškite jo ir palaikykite pakankamai stiprų jos susijaudinimą.

Jeigu partnerei patiko ir po analinio ji nesijautė blogai, tikėtina, kad patirtį norės pakartoti. Taigi jūsų užduotis – pasirūpinti, kad tiek analinio metu, tiek po jo ji maksimaliai pasitenkintų.

Analinį seksą vis dar gaubia tam tikra socialinė stigma, taiga nepamirškite, kad ji, net ir norėdama, veikiausiai vengs ta tema kalbėtis. Pasistenkite užtikrinti, kad ji turėtų galimybę pasikalbėti apie tai su jumis, nesijaustų nejaukiai, ir būkite supratingas, net jei ji prisipažins, kad buvo ne itin malonu. Tam, kad jums būtų suteiktas antras šansas, ji turi jaustis kuo geriau po pirmojo karto, ne tik seksualinio pasitenkinimo, bet ir emocinių pojūčių prasme.

 
fantazijos
Komentarai (7)
pritariu....paskutinis komentaras tiesiai i taska,kaip sakoma
kodel moteris negalvoja apie pasekmes....Vyrui su laiku nieko neatsitiks,vat o moteris tures kruva problemu su sveikata.Daug visokiu maloniu dalyku yra sexse ir skaitau analinis cia tikra nesamone.
Kaip ir su visais kitais būdais - laiko ir atvirumo reik, maloniai gaunas, o kai iš principo nenori - nei priversi, nei įtikinsi, kad faina :)
artimi zmones sexe viska turi isbandyti,nes pyktis ir i vyro vaiksciojimas i kaire prasideda nuo to,kad is savo artimos moters negauna to apie ka svajoja. Ne paslaptis kad siame saite 80% vyrai vede ir iesko nuotykiu,reiskia artima moteris neduoda ir neatsiduoda. Darykite isvadas.
su savo moterimi, o kodel gi ne, jei abu sutaria seimoje sexe viska reikia ismeginti, va tada ir barniu nebus. O tai vienas nori, kitas neduoda, paskui vyras eina i sona kitu ieskoti ,kuri jam duos. Problemas reikia spresti seimoje kokia ji bebutu, o del analinio as cia nieko blogo nematau
vyras tegul daro su kekse bet ne su savo moterim
yra norinciu ir geidzianciu,yra pasiula,kad tik atsirastu paklausa
Naujas komentaras