Apie seksą su eks

man-whispering-woman-bed.jpg
 
Seksas su eks gali atrodyti puiki mintis, bet tai priklauso nuo to kaip seniai išsiskyrėte. Intymumas tarp jūsų jau išgrynintas, pažįstate vienas kito kūnus, o ką jau kalbėti apie visą jus siejančią praeitį. Nutiko tiek daug. Tačiau taip pat tai gali būti ir prastas sumanymas.

Nors 2019 – aisiais atliktos apklausos metu (buvo apklausta 1000 žmonių) paaiškėjo, kad 56% nemiegojo su eks, net 44% respondentų prisipažino užsiėmę seksu su eks. Ir nors daugelis pasakytų, kad seksas su buvusiuoju yra tikrai prasta mintis, nėra visai taip. Kai kuriems seksas su eks tikrai gera mintis, o kartais net labai gera. Jei esate pasiruošęs emocijoms, galimam sutrikimui ir klausimas, kurie tikrai kils. Tai gali padėti sumažinti iš praeities kylantį skausmą, tačiau, seksas su eks nėra visiškai nekaltas.

Pateiksime septynis faktus apie seksą su eks, kurių jums niekas nesako:

POZITYVUS: idealizavimas

Kai santykiai baigiasi, dažnai idealizuojame buvusį partnerį. Taip veikia selektyvioji žmogaus atmintis, kuri neleidžia matyti tiesos. Kai praeina pakankamai laiko, beveik automatiškai idealizuojame praeitį: tiek buvusius santykius, tiek partnerį. Tačiau seksas su eks gali padėti to atsikratyti ir grįžti į realybę.

Kartais leidžiame praeities santykiams neleisti mūsų prie ateities santykių ir laimės. Kai taip nutinka, grįžimas į praeitį gali priversti praregėti ir pastebėti, kad idealizuojame buvusius santykius. Nors tuo metu tai gali neatrodyti visiškai aišku, greičiausiai tai vis tiek primins faktą, kad išsiskyrėte ne be priežasties.

NEGATYVUS: neigimas

Jei vis dar galvojate apie savo eks ir jaučiate jam šiltus jausmus, tikitės, kad santykiai pavyks, tada seksas su eks tikrai prasta mintis. Jei tikitės, kad seksas sugrąžins santykius su buvusiuoju, tai tėra tik netikra viltis. Yra didelė tikimybė, kad problemos, kurios privedė jus prie skyrybų, nebuvo seksualinės.

POZITYVUS: saugumas

Kad ir kaip žmonės nori nusisukti nuo realybės, seksas su eks gali pasiūlyti saugumą, kurio negali pasiūlyti vienos nakties nuotykis. Taigi, gaunate saugumą, komfortą ir jausmą, kad vėl esate namuose.

Po išsiskyrimo dažnai imame abejoti savimi, pykstame, o mūsų pasitikėjimo savimi sumažėjimas priverčia manyti, kad nebesate tokie geidžiami. Kartais seksas su eks gali padėti sukurti saugumą dėl to, kad mylimės su pažįstamu žmogumi. O dėl to, kad dėl eks ir skyrybų jaučiate pyktį ir abejones, galite pasijusti stipresnis todėl, kad nugalėjote negatyvius jausmus, kurie kilo dėl netekties. Kai sugyjate ir tampate stipresniu, aiškiau matote kodėl buvę santykiai nebuvo idealūs ir ko jums reikia iš ateities partnerio.

NEGATYVUS: troškimas to kas pažįstama

Kai santykiai pasibaigia, dažniausiai tam būna labai gera priežastis, nes laimingi santykiai neišnyksta tiesiog. Po skyrybų turite judėti į priekį, nepaisant to, kaip skaudu. Kai to nepadarote, galite grįžti prie tų pačių elgesio modelių, kuriais pasižymėjote su eks, o tai sukels sunkumų judant į priekį. Kai miegate su eks, ieškote laimės, tačiau galiausiai grįžtate prie to, ką jau pažįstate. Ir giliai viduje tai suprantate. Nors kai kurie mėgina save įtikinti, kad taip nėra, tiesa yra tokia: žmonės grįžta prie to paties todėl, kad jiems reikia išsilaisvinti ir rasti naujų iššūkių. Kartais mėginame save įtikinti, kad grįžti prie to paties yra gerai, kitais atvejais suvokiame, kad norime daugiau, bet manome, kad negalime to gauti.

POZITYVUS: orgazmai

Su familiarumu ateina žinios, o su žiniomis... geras seksas. Taip yra dėl paprasto dalyko: praktikos. Kai ką nors pažįstate intymiai ir fiziškai, yra didesnė tikimybė, kad patirsite orgazmą, nes esate labiau atsipalaidavęs. Esate su žmogumi, kuris žino kur slepiate pinigus, kaip su jumis kalbėtis ir ką daryti, kad jūs užsivestumėte. Tačiau turite suprasti skirtumą tarp gero sekso ir meilės. Tol kol tai bus tik seksas, seksas su eks gali būti labai smagus ir išpildantis karščiausius troškimus. Tačiau tai veiks tik tol, kol nenorėsite sugrįžti pas jį. Jei tikitės, kad orgazmai nuves jus į kiek platesnius vandenis, geriausia būtų tokius santykius nutraukti.

NEGATYVUS: pasitikėjimo savimi problemos

Labai svarbu suprasti, kad seksas su eks gali priversti atsidurti toje pačioje emocinėje duobėje, jei vienas kito nesuprasite. Jei jūs manysite, kad seksas yra viena, o eks manys, kad tai visai kas kita, tai sukels daugiau žalos jums abiem, nei duos naudos. Nors seksas gali atrodyti kaip nekalta mintis pradžioje, su laiku jūsų buvusysis gali rasti ką nors kitą ir vėl jus palikti.

Jei jums sunku atsispirti seksui su eks, psichologiškai pasiruoškite išsiskyrimui ir pasikalbėkite su juo apie tai kaip abu matote situaciją. Kitaip tariant, priimkite tai, kad viskas gali nutrūkti akimirksniu. Jei negalite su tuo susitaikyti ir žinote, kad nesate pakankamai stiprus ištverti nusivylimą, nemiegokite su eks. Vietoje to, įsigykite gerą ir patikimą sekso žaisliuką, kuris niekada jūsų nenuvils.

POZITYVUS: pabaiga

Seksas su eks gali padėti užbaigti tai, ko nesugebėjote anksčiau. Kartais idealizuojame eks dėl to, kad neradome jam pakaitalo ar nenorime susitikinėti. Tokiais momentais labai paprasta romantiškai idealizuoti eks. Seksas su eks gali padėti atskleisti kodėl pasirinkote skyrybas.

Taip pat svarbu suvokti, kad santykiai su eks šiuo metu tikrai nėra gera mintis, nes niekada nežinote kas laukia ateityje. Tačiau dar svarbiau suvokti, kad seksas su eks neprivers greičiau ateiti ateičiai.

Mylintis su eks svarbu tai daryti paprastai. Neturėkite lūkesčių. Taip pat negalite mylėtis su eks amžinai, nes tai tiesiog taps rutina. Toks scenarijus stabdys jus nuo laimės. Nebent, žinoma, seksas yra viskas ko norite gyvenime. Tai visiškai priklauso nuo jūsų.

Ar kada mylėjotės su eks?
Ar permiegotumėte su savo eks?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras