Blogas seksas: kokios to priežastys?

bigstock-Sad-Woman-And-Sleeping-Man-Lyi-262650280.jpg
 
Aistringas, kupinas glamonių bei reguliarus seksas ne tik užtikrins laimingus asmeninius santykius, tačiau taip pat padės išspręsti nedideles sveikatos problemas.

Tikriausiai teko girdėti, kad kankinant stipriam galvos skausmui griebtis cheminių medikamentų pagalbos taip pat nederėtų, puikiausias vaistas nuo visų lygų – seksas su mylimu žmogumi. Todėl jis ne tik gydo, tačiau taip pat stiprina tarpusavio santykius. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje ir aistringas seksualinis gyvenimas primena didžiausią katastrofą jūsų gyvenime. Klausiate, kokios viso to priežastys?

Mityba

Galbūt nuskambės juokingai ar neįtikinamai, tačiau viena pagrindinių priežasčių – blogi mitybos įpročiai. Greitas maistas gali ne tik padidinti kūno apimtis ir pridėti keletą centimetrų talijos srityje, tačiau suteikti problemų intymiame gyvenime.

Nesveikos mitybos pasekmės ypač išryškėja vyresniame amžiuje, menopauzės metu, kai organizme sumažėja estrogeno ir geležies, kurie veikia skydliaukę, o taip pat insulino kiekį. Moteris pradeda daugiau valgyti ir mažiau eikvoti savo kalorijas. Sveika mityba ir pastovus sportavimas tokiame amžiuje yra būtini.

Kūno svoris

Antsvoris gali būti susijęs su kitu hormonu – kortizoliu, kuris dar žinomas kaip streso hormonas. Kortizolio padidėjimas iššaukia nemažai sveikatos problemų, tarp kurių ir riebalų kaupimas. Kortizolis taip pat neigiamai veikia libido, todėl nenuostabu, kad seksas – tai paskutinis dalykas, apie kurį žmogus galvoja po nesėkmingos darbo dienos.

Jei norite sumažinti šio hormono kiekį organizme ir būti patenkinti seksualiniu gyvenimu – joga puiki išeitis. Atsipalaiduosite, pasimankštinsite, o taip pat sutvirtinsite raumenis.

Nepailsite

Nemiga – uždaras ratas, prasidedantis kofeino vartojimu rytais, o pasibaigiantis ankstyvu nuovargiu vakarais. Dauguma žmonių pastebi, kad neturi jėgų užsiimti seksu po darbo dienos. Patarimas: kuo mažiau vartokite kofeino.

Pakeiskite didelį kavos puodelį į mažą puodelį arbatos ir kokybišku maistu dienos metu. Tai padeda atgauti jėgas ir gauti pakankamai energijos.

Be to, tiesiog privalu iš miegamojo išnešti televizorių. Tyrimai įrodė, televizoriaus skleidžiama šviesa neigiamai veikia žmogaus organizmą, neleidžia kokybiškai pailsėti, todėl nieko nuostabaus, kad lytiniai santykiai, o tuo labiau orgazmas atsiduria paskutinėje vietoje.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras