Daugybė fantastiškų būdų moterims ir vyrams pasitelkti vibratorių preliudijai

9cb88cbe8fdeb1fbb098c5949679ec55.jpg
 
Mes manome, kad visi gandai apie vibratorius yra vienaip ar kitaip pagrįsti, tačiau šie sekso žaisliukai tikrai nusipelnė vietos jūsų miegamajame. Jie puikiai tinka bet kokiai progai, pavyzdžiui, masturbacijai, porų žaidimams, intensyviai preliudijai ir dar daugiau!

O jei jus dėl kokių nors priežasčių neramina vibratoriaus išvaizda, mes jus tikrai suprantame. Tačiau šiais laikas galite įsigyti vibratorių, kuris atrodo kaip lūpdažis! Todėl nebelieka jokios priežasties neįsigyti vieno. Tačiau iš kitos pusės, gal būt jūs jaučiatės visiškai ramiai ir norėtumėte išmėginti jį su partneriu. Koks turi būti pirmasis žingsnis? Klauskite ir gausite atsakymą!

Kaip kalbėti su partneriu apie vibratoriaus naudojimą sekso metu

Kaip sako sekso ekspertas Kat Van Kirk - “Vienas partneris gali bijoti, kad kito partnerio sekso žaisliukas jį pakeis, ar jis taps per daug priklausomas.” Taigi, kaip susidoroti su šia problema? Pozityvi komunikacija. Prieš išsitraukdami žaisliuką, turėsite pasikalbėti apie tai su partneriu. Puikus būdas pradėti galėtų būti leidimas partneriui išsakyti savo susirūpinimą, o jūs užtikrinkite, kad vibratoriaus naudojimas niekaip nesusijęs su jūsų mylimojo sugebėjimais lovoje.

Jei atvirai, šis konceptas yra absurdiškas. Mokslininkai tyrimais patvirtino, kad 75% moterų nepasiekia orgazmo tik įprasto vaginalinio sekso metu. Tačiau vyrai dažniau ejakuliuoja tokios sueities metu. Taigi, vibratorius šiuo atveju paprasčiausiai padėtų moteriai baigti. Tiesą sakant, vyrai taip pat gali patirti nuostabius pojūčius naudodamiesi vibratoriais! O jei nepasitikite mumis, štai faktai: 2016 metais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad vyrai ir moterys, kurie yra patenkinti santykiais ir savo seksualiniu gyvenimu, dažniau kartu naudoja sekso žaisliukus. Taigi, kas pagerina preliudiją, seksą ir orgazmą? Vibratoriai.

5 skirtingi būdai vibratoriaus panaudojimui įžangoje

Kai su partneriu sutarėte dėl žaisliuko naudojimo, išsirinkote žaisliuką ir esate pasirengę pašėlti... kas toliau? Leiskite jus įkvėpti mūsų geriausiais vibratorių panaudojimo būdais jai ir jam preliudijos metu.

1. Apšilkite

Preliudijos esmė yra apšilimas ir seksualinis susijaudinimas. Tiek vyrai, tiek moterys turi daug erogeninių zonų, kurias stimuliuojant sukuriamas nepakartojamas pojūtis ir taip susijaudinama. Štai kodėl erogenines zonas galite stimuliuoti vibratoriumi. Įjunkite vibratorių ir nustatykite silpną vibraciją ir paprasčiausiai slyskite su juo per kūną. Kurdami malonumą galite judėti link intymių kūno vietų.

2. Oralinis

Paklauskite bet kurio vyro ką jis mano apie oralinį ir jis turbūt atsakys, kad tai fantastiškas jausmas. Paklauskite ką jis mano apie oralinį ir vibraciją ir jis atsakys, kad tai jausmas ne iš šio pasaulio. Pradėkite nuo glamonių, pradėkite oralinį, o jį atlikdama laikykite vibratorių priešais savo skruostą. Tai suteiks jam nepakartojamą pojūtį: jis jaus jūsų burnos drėgmę, skirtingą spaudimą ir vibraciją. 

O kalbant apie moters malonumą, jis gali padaryti jums oralinį, susitelkdamas į klitorį, o vibratoriumi stimuliuoti G-tašką. Dvigubas malonumas!

3. Linksmybės nepažįstamose vietose

Nepaisant to, kad kalbėjome apie vibratoriaus naudojimą miegamajame iki pat dabar, yra ir dar labiau jaudinantis būdas naudoti šį sekso žaislą. Tai – vieša vieta. Mes kalbame apie nuotoliniu būdu valdomus vibratorius. Yra daugybė vibro kulkų, kurios įvedamos į vaginą ir gali būti valdomos partnerio. Panaudokite ją vakarieniaudami restorane!

4. Vibracija skirta jam

Žmonės visame pasaulyje mano, kad vibratoriai skirti tik moterims. Ne! Ar norite išvesti jį iš proto? Griebkite savo žaisliuką ir stimuliuokite jo tarpvietę. Naudokite žemą vibracijos lygį ir švelniai slyskite jo tarpviete. Tai suteiks jūsų mylimajam intensyvų malonumą dėl to, jog ši zona yra labai arti prostatos. Taip pat tai darydama galite glostyti jo penį, o tai gali baigtis intensyviu orgazmu.

5. Bendra masturbacija ar solo žaidimas

Dar vienas užvedantis dalykas miegamajame yra bendra masturbacija. Griebkite savo mylimiausią žaisliuką, o jis tegu padaro tą patį, o tada abu stebėkite vienas kitą. Taip pat labai erotiška tiesiog stebėti savo partnerį besimasturbuojant.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras