Dažniausios sekso klaidos ir kaip jų išvengti

Mistakes-Most-Men-Make-In-The-Bedroom.jpg
 
Čia nerasite patarimų kaip atlikti geriausią oralinį ir nerasite geriausių pozų seksui. Šiame straipsnyje rasite viską, ką ir patys žinote, tačiau praleidžiate ir nepaisote to miegamajame.

Svarbiausia pripažinti problemą. Ir jei nors vienas dalykas iš sąrašo žemiau tiks jums, nenusiminkite, nes viskas pataisoma. Be to, sužinosite ne tik klaidas, bet duosime puikių patarimų, kurie padės jums ir jūsų partneriui gauti tai, ko abu nusipelnėte.

Aiškiai neišsakote savo norų

Kalbant apie seksą, visi darome prielaidas, ką kiti galvoja ir ko tikisi iš mūsų. Dėl to nutinka paprasti dalykais, pavyzdžiui, nepasakome partneriui ko norime ar nepasakome kas mums patinka ir kas ne.

Aiški ir atvira komunikacija yra geriausias būdas išvengti nesusipratimų tiek miegamajame, tiek kasdienybėje. Prasta komunikacija yra vienas iš didžiausių barjerų, neleidžiančių patirti malonumą. Tačiau daugelis mūsų vis dar nesugeba aiškiai pasakyti partneriui ko nori ir visą tai vyksta dėl gėdos, baimės būti pažeidžiamu, kai bandome išreikšti savo poreikius. Žinoma, kai kuriems gali nepatikti jūsų atvirumas, tačiau tie žmonės tikrai nėra jums skirti.

Nesiimate kontrolės

Nėra dviejų vienodų žmonių ir visų seksualinė anatomija yra kitokia. Žinoma, niekas nežino jūsų unikalių seksualinių atsakų į malonumą, spaudimą ir panašiai. Negalite manyti, kad jūsų partneris žino kaip jus liesti ir stimuliuoti, todėl imkitės kontrolės tam, kad išmokytumėte partnerį ko jums reikia.

Tikitės, kad partneris atliks visą darbą

Žiūrėkite į punktą nr. 2. Jūsų orgazmas yra jūsų pačių atsakomybė. Jūsų partneris yra čia tam, kad jums padėtų, tačiau tai nereiškia, kad visas malonumas priklauso tik nuo jo. Kontroliuokite savo paties pojūčius!

Jums trūksta pasitikėjimo

Tiesą, kad visiems mums kartais svyra rankos, kai kalba eina apie kūno išvaizdą ir seksualinį pasitikėjimą savimi. Kartais dėl to kaltiname partnerį, kad patys išvengtume atsakomybės, tačiau nedarykite to. Išsakydami tokias problemas partneriui, ypač tada, kai norite pasijusti seksualus, padidina problemą ir blaško jus nuo to, koks iš tikro esate geidžiamas. Žinoma, jūsų partneris nebūtų su jumis lovoje, jei jūs jo netrauktumėte!

Neišreiškiate pojūčių garsais

Garsus suvaidintas orgazmas primena porno filmą, kur vaidyba prasta, tačiau visiška tyla sekso metu gali būti prastas sumanymas. Dejonės, vaitonės ir kitokie garsai yra padrąsinimas jūsų partneriui. Tai ne tik jam padeda geriau jus pamaloninti, bet ir dar labiau jį užveda.

Nesate momente

Pamėginkite pašalinti kiekvieną mažą trukdį seksui. Kad ir dėl ko jaučiate stresą, tikras mėgavimasis seksu reiškia, kad turite būti susitelkęs į seksą, tai yra, į dabartinį momentą. Žinoma, negalite išjungti savo smegenų, bet galite nukreipti jas tinkama linkme. Galvokite apie pojūčius, kuriuos jaučiate kūnu. Tai padės likti susitelkus į momentą ir stimuliaciją.

Manote, kad yra „tinkamas būdas mylėtis“

Taip, turbūt skaitėte daugybę straipsnių, kurie nurodo kaip tinkamai užvesti partnerį ar kaip atlikti tobulą oralinį, tačiau tai tėra tik draugiški patarimai, o ne taisyklės. Seksui ir malonumui nėra jokios eigos ar taisyklių, kurios galioja visiems.

Vietoje to, kad švaistytumėte laiką ir energiją, bandydami rasti „tinkamą būdą“ mylėtis, susitelkite į ryšio kokybę ir prisilietimus. Tegu artumas būna jūsų prioritetu, o tai priveda mus prie kito punkto:

Manote, kad tikslas yra orgazmas

Jei sekso esmė būtų orgazmas, tada greitas „baigimas“ būtų labiausiai vertinamas įgūdis. Orgazmas yra tik dalis viso malonumo proceso. Skirkite laiko visam galimam malonumui!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras