Didžiausi analinio sekso mitai

1416430215-twilight.png
 
1 komentaras
Nežinomybė gali gąsdinti ir paskatinti pačių keisčiausių mitų kūrimą – būtent taip yra su analiniu seksu. Nepabandę dažnai ieško patarimų internete, tačiau ten viskuo pasikliauti tikrai negalima. Keletas tų mitų gal ir yra pagrįsti tiesa, tačiau daugelis iš jų yra visiškai klaidingi ir iš tikrųjų gali trukdyti mums išbandyti naują sekso rūšį.

Šiame tekste išsklaidysime didžiausius mitus apie analinį seksą, kad galėtumėte leistis į dar neatrasto malonumo paieškas.

Mitas: analinio sekso metu skauda

Viskas labai paprasta – tol, kol naudosite daug analiniam seksui skirto lubrikanto, būsite atsipalaidavę ir niekur neskubėsite, sekso metu neturėtų skaudėti. Raumenų žiedas prie išangės pagrindo gali būti įsitempęs, tad labai svarbu sekti šiuos žingsnius, kad patirtis būtų teigiama.

Lėčiau yra geriau – prisiminkite šiuos žodžius leisdamiesi į analinio sekso pasaulį.

Mitas: analinis malonus tik tam, kuris įsiskverbia

Yra paplitusi prielaida, kad analinis seksas būtų geras tik asmeniui, kuris įsiskverbia, o ne asmeniui, į kurį įsiskverbia. Laimei, tai yra MITAS.

Iš tiesų, išangėje yra labai daug nervų galūnėlių – joje yra antra pagal dydį nervų galūnėlių koncentracija kūne – klitoris yra numeris vienas. Dėl šios didelės nervų galūnių koncentracijos analinis seksas gali būti tikrai labai malonus priimančiam partneriui.

Įsiskverbimas netgi nėra būtinas tam, kad pajustumėte malonumą. Galima masažuoti tarpvietę pirštais, liežuviu, eksperimentuoti solo su žaislais.

Mitas: analinis seksas gali būti nešvarus

Viskas priklauso tik nuo jūsų – kiek dėmesio skirsite pasiruošimui!

Didžiausia dalis išmatų yra apatinėje žarnyno dalyje, kur pirštas, sekso žaislas ar penis nepasiekia. Tiesiojoje žarnoje yra keletas fragmentų, tad jeigu nerimaujate dėl nešvaros, prieš seksą galima plauti išangę švelniu muilu ir vandeniu ir (arba) naudoti analinį dušą.

Ir, žinoma, naudokite prezervatyvą. Apie tai yra ir kitas mūsų mitas.

Mitas: analinio sekso metu prezervatyvai nereikalingi

Nors techniškai neįmanoma pastoti analinio sekso metu, nes reprodukciniai organai ir išangė nesusijungia, prezervatyvas reikalingas dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, sperma į makštį gali patekti kitu būdu, pavyzdžiui, nuo žmogaus piršto, rankų, žaislų, burnos arba kitos kūno dalies.

Visų antra, lytiškai plintančios ligos gali būti perduodamos per analinį seksą ir pernešant kūno skysčius, todėl analinio sekso metu visada rekomenduojama naudoti apsaugą, pavyzdžiui, prezervatyvus.

Mitas: analinio sekso metu galima susižeisti

Mažai tikėtina, tačiau įmanoma, ypač jeigu elgsitės neatsargiai.

Gležną išangės odą gali pažeisti aštrūs dalykai (pvz., nagai ir smailūs plastiko gabalėliai, netinkami sekso žaislai) ir trintis, kuomet mylimasi be lubrikanto

Taip pat primename, kad analinių žaislų viename gale visada turi būti platėjantis pagrindas, kad žaislas visiškai nepatektų į išangę – jei taip, jis gali pakilti į storąją žarną ir jį turės pašalinti medicinos specialistas.

Mitas: visiems patinka analinis seksas

Šį mitą paaiškinti labai paprasta – lovoje mums visiems patinka skirtingi dalykai. Vienus miegamajame jaudina pėdų glamonės, kitus – žaidimai su speneliais. Tuo tarpu tretiems spenelių glamonės visiškai nepatinka, o nuo pėdų vaizdo apskritai išgaruoja visas susijaudinimas. Ir tai yra visiškai normalu!

Mes visada skatiname visus eksperimentuoti, miegamajame išbandyti naujus dalykus – tai tikrai pradeda pagyvinti seksualinį gyvenimą. Tačiau jeigu analinis seksas jums neatrodo priimtinas arba bandėte jį, tačiau jums nepatiko, tikrai neverta graužtis ir bandyti vėl tik todėl, kad jaučiate spaudimą iš aplinkos. Darykite tai, kas jums patinka, mylėkitės taip, kaip mėgstate jūs. 

Primename, kad analiniu seksu turi norėti užsiimti abu partneriai. Kaip ir įprasto sekso metu, taip ir čia sutikimas yra būtinas. Gerbkite vienas kito ribas ir kartu ieškokite naujų pojūčių.

 
fantazijos
Komentarai (1)
555
Naujas komentaras