Dvasinis orgazmas ir orgazmo meditacija. Kas tai ir kaip to pasiekti?

pexels-photo-6758029.jpeg
 
Meditacija ir sąmoningumo praktika yra puikūs būdai, kurie padeda palaikyti balansą gyvenime. Deja, ne visi tam randame laiko. Tačiau, nepaisant to, tiek jūsų seksualiniame gyvenime, tiek kasdieniame, dvasinės praktikos yra naudingos. Vienas būdas to pasiekti yra orgazmo meditacija ir dvasinis orgazmas. Vietoje to, kad seksas ir malonumas būtų sutelktas į tikslą, orgazmo meditacija, prašo jūsų sąmoningai siekti balanso su savo kūnu ir seksualumu.

Jei kada skyrėte laiko sąmoningumo praktikoms, tada orgazmo meditacija neatrodys labai toli nuo to. Svarbiausias dalykas sąmoningumo praktikose yra dėmesys dabartiniam momentui. Orgazmo meditacija apjungia tai su orgazmo siekimo ir jautimo procesu. Orgazmo meditacija yra sąmoninga praktika su partneriu. Tai - 15 minučių, per kurias abu žmonės sutelkia visą savo dėmesį į kūno pojūčius. Šioje praktikoje yra darantysis ir gaunantysis. Gaunantysis yra moteris, o darantysis yra žmogus, kuris liečia klitorį penkiolika minučių neturėdamas jokio konkretaus tikslo.

Orgazmo meditacijoje yra žodis „orgazmas“, tačiau čia svarbiausia ne pasiekti pačią orgazmo būseną. Orgazmas yra malonumo dalis, tačiau todėl, kad orgazminėje meditacijoje nėra jokio tikslo, tai nėra būtinybė. Jei tai nutinka natūraliai, puiku, tačiau tai nėra sėkmės rodiklis.

Net Gwyneth Paltrow rekomenduoja orgazmo meditacija, o be to, praktikai pritaria ir nemažai seksologų. Daugelis porų po šios praktikos išmoko geriau ir giliau jausti partnerį ir jausti tai, ką jaučia jis. Ši nauda persikelia ir į kasdienį gyvenimą, todėl toliau galite puoselėti artumą ir intymumą su kitu žmogumi.

Taigi, ką daryti?

  • Turėsite susikurti jaukų „lizdelį“. Įsitikinkite, kad jūsų aplinka patogi ir atpalaiduojanti.
  • Pasirūpinkite rankšluosčiu, laikmačiu ir lubrikantu.
  • Patogiai įsitaisykite.
  • Nustatykite laikmatį 13 minučių, o po to dar papildomoms dviem minutėms.
  • Darantysis partneris turi apibūdinti tai, ką mato.
  • Darantysis turi pasitepti pirštus lubrikantu, o tada paklausti partnerės ar ji pasiruošusi. Po žodinio sutikimo darantysis gali pradėti.
  • Kai po 13 minučių laikmatis suskambės, darantysis turi suintensyvinti tempą.
  • Kai antrasis laikmatis išseks, darantysis turi panaudoti spaudimą partnerio lytiniams organams naudodamas savo ranką.
  • Darantysis turi panaudoti rankšluostį nuvalyti lubrikantui.

Ryšys tarp kūno ir sielos yra tai, ką ši meditacija sukelia abiem partneriams. Abu partneriai kuria gilesnį suvokimą savo kūnų ir geriau supranta kitą žmogų. Savo malonumo svarba ir susitelkimas į tai ką tuo metu jaučiate yra puikus būdas pagerinti savo seksualiniam gyvenimui ir bendrą gerovę, o tai reiškia, kad ši meditacija tikrai verta dėmesio.

Energinis orgazmas - dar viena orgazminės meditacijos forma

„Ugninis kvėpavimas“ – taip vadinasi neįprasta orgazmo pasiekimo technika, apie kurią pasaulis sužinojo iš čerokių - indų šamanų genties. Šis metodas Šiaurės Amerikos indėnų genčių naudojamas labai seniai. Pirmiausiai jis užima svarbią vietą mergaičių lytinio auklėjimo sferoje, o taip pat turi ir gydomosios galios. JAV seksologijos specialistai šį metodą pavadino energetiniu orgazmu.

Moters seksualumo stiprinimas

Teigiama, kad ši neįprasta orgazmo pasiekimo technika padeda išsigydyti sielos žaizdas, išlaisvina iš psichologinių kančių. Be to, praktikuojantys energetinį orgzmą, pastebi ir fizinių teigiamų pokyčių savo organizme. Jie jaučiasi, tikrąją to žodžio prasme, pakrauti teigiama energija, geriau atrodo ir mažiau pavargsta. Taip atsitinka dėl to, kad energetiniu mechanizmu subalansuojamas energijos apsikeitimas tarp čakrų. Todėl po to kūnas lengvai atsipalaiduoja, atsikrato įtampos, puikiai pailsi ir atstato jėgas.

Be to, energetinis orgazmas suvaidina labai didelį vaidmenį stiprinant moters seksualumą. Ypač jis gali padėti toms moterims, kurioms dar neteko patirti palaimos. T.y. paruošia kūną taip, kad jis galėtų pasiekti seksualinę ekstazę. O toms moterims, kurioms orgazmas - ne naujiena, naudodamos šį metodą gali dažniau patirti gilesnį ir ilgiau trunkantį orgazmą.

Kaip pasiekti energetinį orgazmą?

Atsigulkite ant nugaros, ant grindų ar kilimo. Sulenkite kojas per kelius ir kelis kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Pasistenkite pamiršti savo „aš“, paleiskite jį tarsi balioną į dangų. Pabandykite save  vizualizuoti kaip lengvą debesėliį ir pamirškite visus rūpesčius. Paskui padarykite dar kelis gilesnius įkvėpimus ir iškvėpimus. Įkvėpkite per nosį, o iškvėpkite per burną.

Atlikite šį pratimą 3-5 minutes kol atsipalaiduosite ir atsikratysite sunkių minčių. O paskui pereikite prie kito etapo: kraipydamos klubais ir įtraukdamos pilvą, iš lėto ir giliai įkvėpkite, o iškvėpdamos ištieskite nugarą tuo pačiu stipriai suspausdamos vaginos raumenis. Šis pratimas stimuliuoja klitorį – jautriausią erogeninę zoną. Be to, stimuliuoja energiją visame kūne. Kai atliksite šią pratimo dalį, pereikite prie kitos. Iš lėto judėdamos klubais, pereikite prie kelių judesių: stipriai suglauskite ir atskirkite juos, lyg plaštakė mosuotų sparnais. Įsivaizduokite, kad tuo metu vyras atlieka jumyse frikcijas.

Kai pajusite, kad pakankamai sušilote, įsivaizduokite, kaip žemės ir dangaus energija pradeda įsiskverbti į tarpvietės zoną – tašką, esantį tarp anuso ir vaginos. Įsivaizduokite, kad ugnies liepsna cirkuliuoja tarp tarpvietės ir kaktos (t.y. tarp pirmos ir antros čakros). Kai šis „takas“ pakankamai įkais, įsivaizduokite, kad ugnies liežuvis skverbiasi tolyn ir cirkuliuoja tarp kaktos ir saulės raizginio (antros ir trečios čakros). Paskui pakilkite dar aukščiau – tegul energija sujungia pilvą ir širdies plotą (trečią ir ketvirtą čakras).

Toliau – širdis ir gerklė (ketvirta ir penkta čakros). Kai gerklė pakankamai įšils, galite pradėti nevalingai leisti garsus. O jei nepavyks, darykite tai sąmoningai – šūktelėkite ar aimanuokite. Tai padės atverti gerklę energijos antplūdžiui. Toliau įsivaizduokite, kad šiluminė energija juda ratu: nuo širdies gerklės link, kol ji įsiplieks trečios akies srityje, išsidėsčiusi tarp antakių (šešta čakra). Dabar nukreipkite energijos tėkmę nuo gerklės kaktos link (nuo penktos šeštos čakros link). Galų gale pratęskite energijos tėkmę nuo trečios akies viršugalvio link (nuo šeštos septintos čakros link). Iškvėpdamos stipriai suspauskite vaginos raumenis ir pajusite, kaip karšta energijos banga perbėga per visą kūną ir „suliepsnoja“ viršugalvyje. Po to greitai pajusite artėjantį orgazmą, apimantį visą kūną. Atsiduokite šio nepakartojamo pojūčio valiai, nelaikykite emocijų - juokitės ar verkite, aimanuokite ar dejuokite. Džiaukitės tuo, kad visas jūsų kūnas tirpsta iš palaimos.

Energetinis kvėpavimas padeda kūnui ir sielai apsivalyti

Jei šiuos pratimus darysite reguliariai, tai greitai išmoksite kontroliuoti energijos srautą ir orgazmas tęsis dar ilgiau nei paprastai. Svarbiausia, būkite kantrios. Ryškūs ir stiprūs pojūčiai ateina ne iš karto. Pradžioje, tikėtina, nepavyks pasiekti ugningo pakilimo. Nors kai kurioms iš karto pavyksta tai padaryti, o kitoms prireikia kelių mėnesių, tačiau, jei atkakliai treniruositės, sulauksite gerų rezultatų. O jei nepavyktų patirti tikro orgazmo, „energetinis“ kvėpavimas vis tiek bus naudingas: jie padeda kūnui ir sielai apsivalyti.

Svarbiausia, tikėkite, kad tai – įmanoma. Tiesa, didelės reikšmės turi ir kiti faktoriai. Pavyzdžiui, vaginos raumenų struktūra. Jei ji silpna, pratimas nepavyks. Pirmųjų čakrų nepavyks tiek stimuliuoti, kad galėtų atsirasti ir stiprėti energija. Todėl reikėtų treniruoti vaginos raumenis bent kelis kartus per dieną, sutraukiant ir atpalaiduojant juos kelias minutes.

Energija sustiprės, jei čakras vizualizuosite

Energijos antplūdį lengviau įsivaizduoti „gyvai“, jei čakras liesite rankomis ir jas masažuosite. Taip pat labai padeda sustiprinti energiją, jei čakras vizualiai išdėstysite pagal vaivorykštes spalvas: pirma čakra – tamsiai raudona, antra – oranžinės spalvos, trečia – geltona, širdies čakra – žalia, gerklė – žydros spalvos, trečioji akis – mėlyna, o viršugalvis – violetinės spalvos. Tiesiog „uždekite“ reikalingoje vietoje reikiamos spalvos ugnelę ir siųskite iš jos į viršų tokios pat spalvos energijos srautą.

Visai tikėtina, kad energija, cirkuliuojanti tarp čakrų, tai sustiprės, tai susilpnės. Jei pajusite, kad energija ėmė silpnėti ir sugrąžinti energijos įkaitimo laipsnio nepavyksta, grįžkite prie ankstesnių, jau pakrautų čakromis ir pakartokite pratimą.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras